Prijava

Оће мени неко да објасни зашто је испред кнеза Михајла, за ретардиране, код коња, остављен натпис на поду - Вуковар, баш то вече, после овог идиотског протеста?

Pa isti organizatori, da nas podsete šta smo radili jadnom hrvatskom narodu i šta radimo jadnim životinjama.

Оће мени неко да објасни зашто је испред кнеза Михајла, за ретардиране, код коња, остављен натпис на поду - Вуковар, баш то вече, после овог идиотског протеста? Синоћ када сам прошао тргом није ми било јасно. А притом су јуче Хрвати славили дан за Вуковар, па ми није јасно какве везе заштитници веверица имају са тим.

Možda je u Vukovaru poginulo mnogo veverica

stvarno jako volim životinje, al nemam nikakav problem sa jedenjem istih kao i nošenjem njihovog krzna. Imam kožnu jaknu, i cipele, namjeravam jednog dana i bundu posjedovati, prije par mjeseci sam si kupila baletanke sa zečijim krznom.... ono, stvarno ne osjećam nikakvu grižnju savijesti zbog toga....

a ove budale koje su ležale gole na ulici su presmiješni... nemam šta drugo reći na tu temu !!!

namjeravam jednog dana i bundu posjedovati

Брате, како можете да носите те цркотине око врата... Ај контам за кожну одећу & обућу, то прође много обраде до крајњег производа и престане да личи на субјекта од ког потиче; плус су те животиње свеједно убивене због хране, првенствено. Али носити те бунде... бљакс. Или оне лисице око врата, са све главом препарираном...

Pa i današnje bunde se prave od krzna životinja koje su ubijene zbog hrane. Današnje bunde su od kunića i jaganjaca.

Džimi, ne kenjaj, počinješ da transferišeš :D

Оће мени неко да објасни зашто је испред кнеза Михајла, за ретардиране, код коња, остављен натпис на поду - Вуковар, баш то вече, после овог идиотског протеста?

Zato što ovi oče da kažu da su Hrvati životinje. Što će reći da su skorogolaći fašisti. EVROPO REAGUJ!

Prodajem bukovinu, iscijepano.

stvarno jako volim životinje, al nemam nikakav problem sa jedenjem istih kao i nošenjem njihovog krzna. Imam kožnu jaknu, i cipele, namjeravam jednog dana i bundu posjedovati, prije par mjeseci sam si kupila baletanke sa zečijim krznom.... ono, stvarno ne osjećam nikakvu grižnju savijesti zbog toga..

Takođe ja garantujem da ima više pravih ljubitelj životinja koji su "divljaci" i nose odeću i obuću životinjskog porekla

E како то иде, је л' дозвољено показивати дојке на јавном месту? Или је то егзибиционизам? Мислим није да ми смета, него ме интересује са правне стране, пошто немам појма. Нарушавање јавног реда и мира?

И је л' дозвољено људима да се карају код Коња ако протестују, на пример, против беле куге?

E како то иде, је л' дозвољено показивати дојке на јавном месту? Или је то егзибиционизам? Мислим није да ми смета, него ме интересује са правне стране, пошто немам појма. Нарушавање јавног реда и мира?

Ako si žensko, i uhapse te dok bacaš sisu da se igraju, nemaj brigu. To će biti okarakterisano kao represija nad ženama.

И је л' дозвољено људима да се карају код Коња ако протестују, на пример, против беле куге?

Samo ako su svi muškarci.

A jel dozvoljeno da karaju Konja?

Džimi, ne kenjaj, počinješ da transferišeš :D

Са све педерским смајлијем.
Фала богу и драго ми је, забринуо бих се да је супротно. Ти мени трансферишеш од првог поста који си написао на овој теми:

Nek mi se napuše kurca, idiotarija. Jebali ih delfini i pande i kurčevi, ako je suđeno da izumru zato što su inferiorna rasa nek' izumru.

Mis'im, koji kurac sad, da protestvujemo protiv meteora jer su potrali dinosauruse u tamo nekoj renesansi?

Sve ima svoje, da je priroda namjerila pandi da jebeno sere po bambusu po vas cijeli dan ne bi napravila jebenog čovjeka.

AAAAAHAHHAHAHHAHAHHA

Nek mi se napuše kurca, idiotarija. Jebali ih delfini i pande i kurčevi, ako je suđeno da izumru zato što su inferiorna rasa nek' izumru.
Mis'im, koji kurac sad, da protestvujemo protiv meteora jer su potrali dinosauruse u tamo nekoj renesansi?

Sve ima svoje, da je priroda namjerila pandi da jebeno sere po bambusu po vas cijeli dan ne bi napravila jebenog čovjeka.

Pa zar nije?

Aj mi sad reci da pande zaslužuju da se u njih izdrkavaju milioni i da im se češkaju jajca jer se njima ne diže? Jebote, neće da se razmnožavaju međusobno, avaj, čovjek je kriv! PANDE SE NE JEBU, PROTESTVUJMO.

Полуголи? Какве пичке! Нема то полу го, го, ил' си го или ниси.

Jebali ih pande i kurčevi, ako je suđeno da izumru zato što su inferiorna rasa nek' izumru.

http://1.bp.blogspot.com/_B4BqHyQ6wCw/TTT7Feodp1I/AAAAAAAAASY/wu5SCWWmqbc/s1600/you-make-me-a-sad-panda.jpg

Zagrlio bi pandu...