Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Ja sam spreman i mislim da bih mogao da napravim ovakve sajtove, nisu ništa teški. Samo treba da smislimo zagonetke.

  2. Al' ako bi mi smislili ko bi rješio ?

  3. Ovo je do zla Boga zarazno. :D Ako budete pravili izreklamirajte na vuki.

  4. Al' ako bi mi smislili ko bi rješio ?

    Pa mi malo lakše da smislimo, a te nerešive ostavimo za kraj da se pojedu :)

  5. Ја! :)

    Таман смо се одморили за нове агоније...

  6. ovo je neki ibex :D divokoza koji kurac vec, alpski valjda, u page source pise jesil zavrsio bozicnu kupovinu. pa eto vam :D
    treba počet :D

  7. Можда има везе са хороскопским знаком?
    Ко је јарац, тај је рођен у том периоду кад је и Божић, који се помиње у пејџ сорс.

  8. Meni ovo lici na muflona. Jarac ima bradicu.

  9. Kozorg ili ibex, živi na alpima, al' jebiga, gdje sad' rješenje...
    nisu francuska, pirineji, njemačka, švajcarska, austra, slovenija, europskialpi itd..

  10. Пробајте датум везан за хороскоп.
    ЕДИТ: Трип... Мислио сам да пише When, а не Where, моја грешка...

  11. ja guglo sliku jebiga :D , ta slika odgovara za ibex neki alpski :D

  12. ja guglo sliku jebiga :D , ta slika odgovara za ibex neki alpski :D

    I ja.
    Nije ni severni, a ni južni pol :)

  13. Ne, ove koze žive samo u Evropi, pa polovi ne dolaze u obzir..

  14. Останите open mind .. не ограничавај се само на Европу .. ово је nubian ibex ... ја пробао све земље одакле је потекао .. а можда има везе и са хороскопом ..

  15. Ћао, видео сам да решавате загонетке само нисам имао баш много времена да вам се прикључим, али ето покушаћу ове нове да испратим...
    Што се тиче ове, пошто рекосте да је Нубијски козорог, кога иначе има у ИЗРАЕЛУ а помиње се и БОЖИЋНА куповина, можда се не односи на рођење козорога већ Исуса, само сам ја пробао Витлејем, Израел али није...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.