Prijava

Vas misljenje o njemu, posto sam primetio da ga mnogi ljudi sa ovoga sajta mrze, a izjavio je da obozava da lista definicije na Vukajliji u jednom intervjuu

Ja ga ne mrzim, imam jednu njegovu knjigu i ono cool coek volim da cujem s vremena na vreme kou njegovu pesmu.

Којем интервјуу? (ако се тако пише интервјуу:))
Добар мизичар, има добре песме и врхунске текстове, али не и најбоље, као што се пропагира. Паметан лик, нема шта, и добар калуп за оне који хоће да се угледају на њега. Пљују га комплексаши и завидни, јер јесте лик паметан и добар у ономе чиме се бави, али имам утисак да му је нос много подигнут.

Како си? Кад ће нови албум?

ja generalno ne gotivim taj pravac muzike, te o njemu imam mišljenje kao o proljećnjem valu mikrotalasnih pećnica.

inace ne volim rep, al njega gotivim. tj njegove tekstove gotivim.
neke pjesme su mi genijalne

Slazem se u potpunosti sa murinjom.

Ево га један репер са бољим текстовима од Марчела. Марчело ми има некако шит флоу, али јесте један од најбољих, кажем.
http://www.youtube.com/watch?v=_qh4V1uX484

Liričar među reperima, ima svoj stil... Jedinstven na sceni...

inace ne volim rep, al njega gotivim. tj njegove tekstove gotivim.

slažem se. realno ima dobre tekstove

Слажем се са Муријем. Има неке врхунске текстове и песме које обожавам. Али све то раније, овај последњи албум ми је онако њааах. А да је паметан, то стоји. Готиван лик скроз.

Марчело више није репер.

kvazi intelektualac sa krestavim glasom, slepac.

Tata nad tatama. Veoma jak reper, nema niko na ovim prostorima tako dobre tekstove kao on. :)

хахахахаха Радјарде :Д

Loksi

Tata nad tatama. Veoma jak reper, nema niko na ovim prostorima tako dobre tekstove kao on. :)

Брате :))
Како ти то знаш, си чуо све репере са ових простора? :)

Да замезим волим, јер прави сам гурман
Тарантино пиша у уста Уми Турман
А она га бичује и сере му на чело
-Нека курац пуше Виклер и Марчело-

Ниђе везе, ал' оно.
Зезају се људи јер радили су бело.

Брате :))
Како ти то знаш, си чуо све репере са ових простора? :)

Mislim od ovih poznatijih. Za ove nepoznate ne znam, da valjaju verovatno bi se i probili, na ovim prostorima to reperi lako rade, ali ko zna možda nisam u pravu.

Е да, нисам рекао да не слушам Марчела.