Prijava

ипак се трофеј са репком рачуна лева на том нивоу ништа неће никад узети са пољацима а да не причамо колико је лакше месију да осовји копа америка јебену де имаш 2 крштене екипе бразил и аргентину и неко се укључи некад кад има 2 3 добра играча типа чиле некад са санчезом видалом итд

A bilo bi do jaja da lepo objave šta se tačno najviše gleda kod te usrane nagrade. Da je reprezentativni učinak kur moj bi onda Masopust, Denis Lo, Simonsen i još neki tako rendomi bili osvajači, ili se to vremenom promenilo. Ja npr smatram da ako je to već individualna nagrada brate onda lepo gledaš individualnu statistiku, golovi, asistencije, pasevi, driblinzi, ako si defanzivac presečene lopte, uspešni startovi, sprečeni napadi, ako si golman logično odbrane i klin šitovi. Mislim da je u suštini samo što bi se reklo popularity contest i publicity stunt.

масопуст није рендом играч не причаи ту

па шта се највише гледа гледа се да новнари неки итд гласају за освајача ваљда

Slažem se da nije rendom ali zamisli situaciju sada u današnje doba da se zlatna lopta dodeli najboljem igraču češke lige, tipa nekom Janu Kuhti ili kome god. Neće da može. A tad je moglo. Ta nekonzistentnost mi bode oči. Kažite lepo za šta služi nagrada, kome treba da ide da znamo i svi mi casuals, a ne oni kao novinari pa kao oni imaju neko uzvišeno znanje o fudbalu pa će oni da ga izglasaju. Čuj molim te.

такво је време било чеси су тад били ватра нема љутиш а да се лопта делила ван европе пеле би добио 17 комада

ahahhahahahah pa de ćeš u nekošeno sine, nameštaju se samo utakmice blizanaca, ako ovako šaraš završićeš na robiji druuuže

Ma brt on od kad znam za njega namešta svira svašta i slično, poznato svima bukv.
Srki radi to

Sjebali coeka bzvz. Malo pomaze domacinu u cemu je prooooblem

Масопуст је добио кад је Чехословачка играла финале светског, добише нас у полуфиналу јбг....

Vlahović s ova dva gola protiv Salernitane stigo do 32 gola u kalendarskoj 2021., još jedan mu fali da izjednači Penaldov rekord od 33 iz prošle godine. Ima još dve tekme da to izvede, kući protiv Sasuola i u gostima protiv Verone. Cenim ga da će po starom srpskom običaju da choukuje.

Skočit će mu cijena na 150 miliona ko SMSu i past će kurcu za uši. Italijani su majstori za sjebavanje mladih nada.

ма иде влахо у бајерн у тандем са костићем

а сити и ливерпул клошари клошарски каква су оно намештања
онај стерлинг је пичкетина највећа и треба му сломити ноге

Vlahovic ce imati extra karijeru.

Cekaj ronaldo je prvi na listi svih vremena sto se tice golova u seriji u jednoj godini?
Ja mirno spavam sto se tice vlahovica to je jedan od najboljih za koju godinu haland je jedino malo brzi inace nema ko da mu parira na poziciji
Ja se samo nadam da se ne drogira jer je u glavi a i u nogama zver

Eh kad se setim ja i porodica se okupimo oko tva jeste mali ali svi uspemo da gledamo
Na tvu prenos fiorentina milan
Vlahovic da 2 gola i asistenciju i fiorentina dobije 4:3 a ja odigrao kec i 0-3 al srce mi puno

Bergas Vintertom
Cekaj ronaldo je prvi na listi svih vremena sto se tice golova u seriji u jednoj godini?

Mislim da se radi samo o igračima koji igraju Seriu A, inače midžet mesi je onomad dao preko 90 gola u jednoj godini, tako da ako se iz tog ugla gleda onda bi ovo realno bila kurčina od dostignuća, al bar da sjebe kristinu ako može ja bih bio srećan makar na kratko.

Duki je izjednačio penalda, sad još protiv Verone da ga zabiberi i postaće legenda italijanskog fudbala sig (sig)