Prijava

Propederisali smo se drugovi, preduga izolovanost od zena radi svoje

Da ne ostane nezapaženo, švajcarski šiptari dobili španske ganfere usred španije, usraće nas u grupi B U K V

imam neki cudan osecaj da ce iz grupe da prodje svajcarska i srbija. gresim verovatno...

ову нашу одбрану ће размонтирати и бразил и швица ал небитно имамо везу и напад па ћемо лако надокнадити 2 3 гола разлике реално

Ako ste gledalu u full hd 4k blurej prenos a ne preko futitjuba ili fromsport, videli ste da se po rukavima naših poljskih dresova u gro planu prepoznaju konture manjih krstača
Ne damo na sebe jebite se peškiroglavi sisajte polumesec a zvezdu nabijte u botoksirani peščani čmar

Izvininjavam se plidou, al jbg

Svicarska predugo overachieveuje. Vreme je za pad.

Haha a sta, ne daju vam krstace hahaha prejako

Zamisli branis nekome da nosi neki simbol koji uopste nije uvredljiv ni za koga, pa nisu dosli crkve da grade nego fudbal da igraju

A da grade crkve bilo bi uvredljivo?

Ne bi za mene, kazem mozda za njih jer ako ne dozvoljavaju javno isticanje krsta (sto ne vjerujem, nisam u toku) onda bi bilo ocekivano da dolazak nekih graditelja crkvi ne bi bas bio pozeljan

jes' bio nekad dole po arabijama plidu?

Nikada, od tih muslimanskih jedino po Turskoj više puta.

zatucani su dosta. u poslednje vreme se po vecim gradovima, gde se javlja neka srednja klasa, javlja i malo otvorenost, ali u proseku i dalje vlada poprilicna zatucanost religijom dole.

i to da znas, nije da kao sad ja se zajebavam mi hriscani oni muslimani ne vole nas, odi dole tumaci kuran pogresno od toga sto arapi misle, i jos gore nego da si hriscanin, cisto da znas.

nije ovo razlog (verovatno), ali po arapima vredi pisati dokle god se malo ne kultivisu. nikakav primer ostatku sveta nisu, osim kako se popisati i po sopstvenoj kulturi i po ukusu i zdravom razumu kad se obogatis na brzinu.

Bata Vlada Novakovic hajpuje tekmu Nor-Ser kao tekmu godine, kao ulazimo u drugi sesir za kval. Za EP blabla, mozda je i u pravu, ali meni je vaznije proci grupu na sp, po cenu u utorak da Haland da 5 komada

такое хер отто наравно да је свецко битније па јебо те све очи ће бити уперене у катар то је догађај године тад све стаје
каква лига нација молим вас

Znam ja to sve celt, ne poistovjecujem se sa njima jedino zajednicko nam je vjera.
Niti moj narod ima neke simpatije prema njima.