Prijava

E to brate. Baš sam se zabezeknuo kad sam vido, mislim mora da razumete mi ovde u timočkoj krajini živimo kao u somaliji jebenoj, ništa se ne gradi od kad znam za sebe, i onda odjednom vidim ovo, začudio sam se baš. Ko to finansira, zašto baš u Zaječaru, imalo bi mi smisla da kinezi pljunu pare za stadion u Boru, ali ovo van svake pameti. Neko pere pare sig.

Ničić je naglasio da je u pitanju izuzetno značajan projekat ako sagledamo iz ugla da je stadion u Zaječaru jedan od predviđenih stadiona za zajedničko konkurisanje Grčke, Bugarske, Rumunije i Srbije za evropska i svetska prvenstva

balkanska antanta

https://i.ytimg.com/vi/OvNCAmVz0-8/maxresdefault.jpg

:Allianz arena heavy breathing:

Samo da ne bude sad kidaju na nebitnom turniru gde svako cuva snagu i onda budu losi na sp LOL

То је класика нека еуфорија вамо тамо новинари нас хвале као да смо победили немачку и то хладне главе у катару

Ахахаха, стадион у Зајечару конкурише за европско са капацитетом од 8-9 хиљада места, јесте да....

европско за жене можда да

Arsenal Totenhem pršti utakmica za sad, napadaju oba tima, na jednoj strani Martineli i Žezus, na drugoj Rišarlison, tako će da pršti i naša odbrana na svecko sig

да је видара ту и у премијер лиги и на свецко не би се они шетали кроз одбрану јбт која квота да арсенал узме титулу

Još i šiptarko se upiso, mora i on da doživljava neku kurčevu renesansu karijere SAD BAŠ NAŠO

ео ручавам и гледам пренос на нету ово лие живот ееее
јбт артета је или мурињо или намешта све текме до краја не знам како са овим тимом може да узме пл

5 измена у једној измени ухх

3:1 op, ne mogu da verujem, dobar posao radi Arteta gg

Koliko dostojanstveno podnosite ćelavljenje na skali od Maestro do Leon Gorecka

па ние горецка ћелав о чему се ради појасни нека фора шта лик добар фрајер

Ne celavim ni najmanje, nemam cak ni sede <3

Dobra tekma ale ale sever

Ne znam koliko pratiš Bajern ali lik razvija lovorov venac ubrzano

Gledaće se Mitar protiv svog ex kluba sad u 4 ale ale mitroglu

па ние горецка ћелав

Počo da ćelavi otkako su ga ovi krimosi doveli u bayern zato što ga pucaju nenormalnim količinama steroida i hormonima rasta. Ste izvalili njegove slike pre i posle prelaska u govnjivi bajern? Toliko je providno da ih rokaju s droge tamo u taj minhen mislim ste vidli vi one rezultate neke kad naređaju, 8:0, 6:1, 5:0, 4:0, barselonu odvališ 8:2 u gostima mislim alo o čemu mi pričamo ovde. Stop nadrogiranim nacističkim retardima.