Фудбал

  1. ништа спец по мени ибра се ваких надавао мали милион
    биће много бољих по мени

  2. dali lud si ti da on ovo sve uspeo da uradi iz jednog bez da lopta padne

    ibrahimović mož sanja samo da izvede ovako nešto

  3. Ma ovo se nije skoro videlo
    Skočio, uštopovao grudima, opalio poluvolej, nema dalje

  4. смејурија ибра давао голове маказицама са 40 метара искоса овај шупак дао гООЛлл без падања лопте не серииии

  5. agent 627 ubaceni element umesto care

  6. sve je nekad bilo bolje za razlikud od ovog sad sto je sranje taj tip posta, cuj mali milion ovakvih dao ene de

  7. пљујемо чињенице

  8. Nista spec on je dobio mali milion takvih pp vec xd

  9. Dobra bila sad utakmica Arsenal-Mancester Utd 3:1

  10. zašto se ne prate pomno afrički i azijski kup a?

    ako sam ja krezuba arena sirotilja ne znači da ste i vi to

    od sad očekujem iscprne analize na kraju svakog takmičarskog dana ovde na ovoj temi inače ste ga najebali

  11. Posebni jedan dobio otkaz

  12. mogo bi paca sad da ga uzne vreme je

  13. Ne prolazi više taktika mr specijalnog, godinama
    Priča se da će gladijator da ih preuzme, pa da bude rimski Čolo

  14. Ne pratimo crnce inače jer nemamo drugosrbijanskog provajdera, a eon mi nešto zbaguje tvrdo

  15. Najzad Afrički kup liči na solidno takmičenje. Izjednačene reprezentacije, solidni tereni i stadioni (iako se na nekim igraju po dve utakmice uzastopno), čak su i sudije ok. Uz to ima baš iznenađujućih rezultata, a meni se posebno dojmila Zelenortska ostrva protiv Gane. Doduše, gledao sam samo prvo poluvreme i sam kraj utakmice i tu su ih nadigrali potpuno- i igrački i taktički.
    Jeste da je Gana drugi gol primila kao da im u odbrani igraju srpske vedete, ali Zelenorćanci su neverovatno zrelo i disciplinovano izgledali. A ima ih manje od Crnogoraca.

    Azijski kup ne pratim.

  16. A ima ih manje od Crnogoraca.

    561,901 ima ih, uh napeto po brojnosti ali otkinuli bi ih 1v1, prsa u prsa, od vatrenog oruzja samo dzeferdari

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.