Фудбал

  1. napeto po brojnosti

    Vidiš, ima još sličnosti. I jedni i drugi imaju boju u nazivu države, samo što na Zelenortskim ostrvima žive crni ljudi a u Crnoj gori "zeleni" (ekološka država, je li).
    I uz to ove zelenortske crnce zovu "plave ajkule" baš kao i crnogorce u vaterpolu. Nešto je tu mnogo podudarnosti da bi bilo slučajno.

  2. e pa onda braco zelenorcani ujedinimo se, pomesajmo gene kamene

    https://i.ytimg.com/vi/ulUAYaboQZA/maxresdefault.jpg

  3. тактика господина специјалног донела Роми два финала у три године то нису никад видели
    елем, де роси преузео не знам је л за стално или тренутачно

  4. Evo i Namibija ubila Tunis, 13 bila kvota. Opako prvenstvo.

  5. U 6 derbi, senegal - kamerun, aliu sise vs rigobert songa

  6. Bulgakov
    Evo i Namibija ubila Tunis, 13 bila kvota. Opako prvenstvo.

    Namibija pod palicom legendarnog Kolina Bendžamina hara

    uvek sam navijao protiv arapa a za ove pod-saharske repke, fejk afrika vs prava heart of darkness afrika

    MEĐUTIM najčešće arapi izdominiraju i egipat jebeni osvoji, možda ove godine bude drugačije (neće)

  7. uvek sam navijao protiv arapa a za ove pod-saharske repke,

    +
    A posebno za ove neafirmisane, bilo mi drago kad je onomad osvojila Zambija koja nikad nije igrala SP.

    Uzgred, na zadnjih 6 prvenstava titule su 5 puta uzele crnačke reprezentacije (osim Zambije sve ove "renomirane"), samo jednom Alžir.

  8. Nikakvi ste rasisti. Što belje, to mi draže.

  9. kakav je na prvenstvu bio Oliseh, jel mi dobro Babajaro, metnu li ga Kanu, taribo west jel i dalje best :(

  10. lep sportski pozdrav bavarskim drogošima iz zelenog bremena

  11. баварски илуминати изгубили утицај на њемачки спорт
    а ова генерација мајмуна из бајерна ће остати уписана као генерација која је успела да прекине низ од 10 титула заредом и плус што су изгубили од вердера први пут од 2008 јебо вас брђанин схасан схалихамиџић

  12. баварци вратите се прављену кифала за боље нисте

  13. Hasan ispedaliran iz kluba ima sig godinu dana

    Mora nekad da se podbaci jbg bolje ovde nego tamo. Izgleda da mora da se pojača koncentrat nešto su neuhranjeni

  14. ispao alžir jao što mi neprijatno

    idealno bi bilo da je i egipat ispao da se zahvale mozambiku jebenom i gani choukerskoj

  15. Klop najavio odlazak iz Jetrebazen na kraju sezone ;O

  16. човече он их је трениро 10 пази ДЕСЕТ година а као јуче да их је преузео
    добро обновио је клуб реално који од оног финала 2007 није ништа урадио довео је играче врхунске узео ЛШ и ПЛ доно гомилу пара.
    сад нек се сналазе човек је урадио добар посао
    више ми је занимљиво де ће даље

  17. dobio po pički de je trebo da dobije ugrobario ga onaj navijac na aerodromu

    https://www.youtube.com/watch?v=PRfp_dg_jkw

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.