Фудбал

  1. sinoćnje prosipanje bodova bavarskih govnjara nije prošlo nezapaženo

  2. Порто убио бенфику 5 0 страва баш кад је била група ЛШ испратио сам бенфику у лиги били први/други а у ЛШ задње место ал на крају ипак 4 бода предзадње
    кад смо код ЛШ изашо званичан формат за ЛШ у стилу лигашког такичења
    36 екипица 16 се квалификује од тога првих 8 има обезвеђен пласман у даљи део такмичења док се од 9 до 24 места туку у плеј офу том неком а од 25 до 36 места испада потпуно нема преласка у ЛЕ не знам баш како ће играти ко против кога имате на ЛШ страници нисам скотао све ал отп је то то
    исти формат се аплицира на ЛЕ и Конфедерација Куп

  3. izuzetno retardiran koncept, ko odlučuje ko s kim igra kući a ko u gostima, zašto nema jednakog broja utakmica kući i u gostima protiv istog protivnika, volim tako da serem po stvarima pre nego što vidim kako će da izgledaju itd itd

    jedino što je dobro je što će biti više utakmica pa će još više da cmizdre arteta smradiola tuhel et al 'ali nashy igrachy boly nogy oni ne mogy da igrajy tolikooooooo aaA!!!!

  4. па колко их плаћају нек се спреме за по 4 текме недељно :Д
    шта ваља то не треба мењати по мени је онај концепт много бољи био и нормалнији
    тако ти је то кад имаш адвоката словенског ратног ветерана на челу УЕФЕ мајмунчина чеферин

  5. lacio nedoraso da zaustavi pomahnitalu narko mafiju više sreće sledećim protivnicima (trebaće im)

  6. el nas pavlovic i zvanicno ispalio pametan decko

  7. званично нас је ставио на СТЕНД БАЈ тако су пренели у медијима чека после ЕУРА да се одлучи ако причамо о истом лику врв да

  8. Kako sada stoje stvari Arsenal kao osvajač LŠ bi bio najbolji mogući epilog.

  9. сигурно па да онда слушам како је арсенал дојаја клуб доста ми је ливерпулђана и њихових дебилних окупљања у баровима де певају ју невер вок алон
    нека арсеналовци топџије пуше курац она генерација из 2004 5 6 зајебала целу генерација да навијају за њих, после су им највећи успеси били 10 купова који бедници

  10. Realno bolje nego Siti i PSG. Real ili Bajern ako uzmu mogu da živim sa tim.

  11. ма тебра не може арсенал узети лш никад у овом фудбалу какав јесте немају играче а реал и бајерн нека јуре слободно стим да ће псж врв испасти од реала или бајерна капирам

  12. Ne znam, ali bilo bi ok Dopdžije da uzmu to takmičenje konačno. Lep fudbal igraju, nemaju ni jednog iritantnog igrača, Arteta je zaslužio jer je preporodio klub u raspadu a i ćelavoj prevari je jedan ušati trofej sa Sitijem i više nego dovoljan, dva bi već bilo previše. I ovako ne možemo da živimo od njega.

  13. јесте играју љеп фудбал немам ПЛ па не гледам знам да су прошлу или претпрошлу сезону оно кад су се тукли за ПЛ играли добро али колико год они играли фалио је тих скупих играча који немају ништа осим физикалија и мало технике зато су пукли на крају, па ено псг функционише тако они направе 10 15 бодова на почетку сезоне и онда се спрдају по лиги играјући лош фудбал и сваку трећу киксну па кад дође утакмица против другопласираног трећепласираног екипа које играју ЛЕП фудбал и боре се за титулу псг их добију са по 3 0 зато ретко кад ти тимови без скупих играча освајају већа такмичења

  14. а добро игра за репку до 21 и даље може да бира ја мислим

  15. ulovili me na klikbajt mamu im jebem citaju misli

  16. kali se za srbiju za ono tamo svecko neka ga nek igra jos par dina za svabe

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.