Prijava

mora jednom i sunce da se pomrači jbg

bajern popusio jeeee bas se radujem moj bajo bajerne

Šta je sunce ako nije sjajno?

Zamisli navijaš za barselonu real i bajern i tako te večne pobednike

kako te ne smori, ko da igraš igricu na extra easy

pa ja sam uvek čitovao u igricama. Ko još ima vremena da se bakće s tim

running from the grind

NGMI

za westhema i milvola se nekad navijalo kakva true nezaboravna vremena su to bila

Pa pazi smokljo, nisam navijac ali mislim da ljude koji navijaju za te velike klubove veže baš to što ti klubovi imaju neku historiju i trofeje pa ih to motiviše da ih prate od malena i nastave do starosti

Ovako da navijaš za neki klub koji se pati na dnu tabele premiershipa i ne znaš dal će tu ostati nije baš motivirajuće, bar meni tako djeluje opet kažem nisam navijač

motiviše ih historija malo morgen

pogledaju ko ima najviše para, ko pobeđuje sa najvećom razlikom, ko je najredovniji u polufinalu lige šampiona itd itd
takve ljude ne zanima sport, samo im je bitno da projektuju da su "pobednici" tako što će da stanu uz one koji procentualno najčešće pobeđuju

pozeri, pomodari, ubazde, kako god

jedna od gorih stvari koja je došla uz tu globalizaciju tog sporta je to brendiranje tih "velikih timova" i pojava "navijača" sa svih strana sveta, ali jebiga, to donosi profit, a na kraju krajeva to je jedino što je bitno

I to će samo sebe pojesti i opet će nam posle ostati fudbal. Pogledaj npr Čelzi sada na šta liči i koliko ti ljudi zarađuju love, ili Rašforda u junajtedu koji uzima nekih 300+ hiljada funti nedeljno. Nekako će se to resetovati vremenom. Evo i Leverkuzen uze švapsku ligu, prošle sezone se borili za opstanak.

Te vrtoglave cifre mogu prestati samo nekom svjetskom krizom jer od fer pleja nema nista a i da arapi prestanu kupovati milijardama klubove, doci ce neki drugi investitori i opet isto

Ubazde - govna koja redovno uzimaju sve
Bazde - dingospowi fenjerashi

brendiranje tih "velikih timova" i pojava "navijača" sa svih strana sveta

приметио сам пре доста година кад сам гледо текме манчестер блуа кад камера зумира на трибине брате то су људи странци који раде и живе у енглеској можда 20 30 посто енглеза седи на трибинама а остали су мигранти дакле индијци арапи турци пакистанци африканци и тако то иста прича вероватно са ПСЖом

vcrs psg ima pokida

дакле индијци арапи турци пакистанци африканци и тако то

Pa to su sad Englezi, šta tu nije jasno.

ма југословени су какви енглези хехе
ајмо атлетико избаци шупке из борусије плс

nadam se da ce smoleman da izbaci neki tiket da vidimo sta je planirao da se desi

dort atletik x

barsa psg

K E C I N A
E
C
I
N
A

isztvan kovasc rumun ok