Фудбал

  1. Vuzi i Smole, fudbalski spektakl od 21h

    Sarajevo (plidui) - Spartak Trnava (batasale)

  2. Imaju li šanse ovi moji (za koje inače ne navijam) protiv spartaka, šta misliš, ti pratiš sve lige svijeta

  3. ne verujem, bejha liga je ipak poluamaterska u usporedbi sa slovačkom, a ovi imaju legit sastav, igraju im Kucka i Kashia koji su imali zapažene uloge na evropskom

    mada što se kaže lopta je okrugla rajvosa će svoje šanse tražiti u nekim kontrama i uz vatrenu podršku sa tribina ništa nije nemoguće

    https://www.youtube.com/watch?v=h7UomRPdZYs

  4. Hvala na objektivnoj analizi

  5. Ladno Remko Pasveer i sa 40 godina starter za ajax, nadam se da je trener bio ozbiljan kad je najavio da će on biti prvi golman ove sezone ispred onog mladog perspektivnog ptaršija

  6. све је боље од птаршија

  7. Спартак трнава хмм мислим да их је звезда тукла својевремено

  8. lele to spartak trnava ja mislio slovan bratislava auuu al sam prezupčio

    uzimate to pliduu lagano sig (s i g)

  9. Hahah skonto sam da si fulio zbog kucke ali reko sta znam mozda je presao sad u spartak

  10. ено га јуден барак бахар пуко на свом терену 3 0 од шабаха из бакуа који има 0 титула и стар је 7 година

  11. E neka je dabogda u paci zavrsio na polusezoni

  12. 67min ajax vosa 0 0 respekt

  13. wisla me podseti na poljake ludake, vrhunski transparent navijaca legije, ko nije video evo

    https://notesfrompoland.com/wp-content/uploads/2024/07/GS80vQuXkAAlo-y-1080x675.jpeg

  14. Skauz idi na “dobro jutro crna goro”, postavio sam ti pitanje tamo jucer cini mi se ali nisi bio tu pa bih volio da cujem vase mislienje cijenjeno

  15. Musliman sam ali svaka cast na transparentu !!!

  16. dodjem na sajt da se opustim kad ono opet neki posa, no ajd cek

  17. ae be slepci sad ste ga primili

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.