Фудбал

  1. https://www.youtube.com/watch?v=Dw5jjrQYiYE

    jermenski srbin tačno gađao sig

    a na golu AEKa ptarshi strakosha LOL

  2. браво видио сам ово ово је у рангу беговкћа и хауварда

  3. нисам ни знао да џони еванс игра у манутд ено промашио пеналтик а ла бађо и сити узо тај неки ефеј куп

  4. Jbt vec su poceli smaraju ovi nasi tek treba ls da se bore za neke ulaske patlidjano vec nestao sa mape

  5. kace kladionice ukinu ima opadne interesovanje 70-80% za ove bulshitove

  6. значи никад мислим да је шпанија укинула кладионице као спонзоре клубовима још пре пар година добар штос а и кладионице су за сиротињске екипе

  7. Реал најглупља најсмарачкија екипа на свету само они и дон карло могу овако без везе да играју са белингемом мбапеом и ова два бразилца дабогда изгубили све титуле и дабогда ухапсили оног кримоса переза

  8. e a sta smo bodo glimta dobili za jevropu

  9. било би кул да нас добију у обе не игра ми се она ЛШ

  10. bukv ranije bilo ranije zanimljivo cekas ko ce od velikih ekipa dodje ovo ima bude smaracko ko jelen super liga, al ono fazon ne bi trebalo bude gruvanja 5-6 komada pa kao bice realnije, zevanje bukv

  11. нисам истраживо нити ме занима како ће функционисати и ко ће са ким играти ал да биће срање вероватно погубљена уефа и мајмунчина чеферин ништа нису донели фузбалу ајмо ми у ЛЕ реално солидан тим имамо појачања за сад добра јбг у домаћој лиги ал тако је како је

  12. ma bice sa nekim random ekipma jevrope fazon atalante i ta neka sranja sto nece mozda bude toliko lose moce kuci da se grbave neki iksovi

  13. смарају ме иксови ренџерс игра финале ле ми не можемо оћу то

  14. uf što bili penali zira vs osjek

    ovaj neki cigan golman zire odbranio četri komada a ujka tri

    mnogo jaki penali i najvažnije od svega srećan kraj ustaše ispale iz daljeg natjecanja

  15. добро је док се хајдук држи

  16. uuuu kakav multistream svi su u igri i borac

  17. сви и прођоше

  18. jesmo sad samo ciganji ostali

  19. i jedini srpski klub koji pobeđuje i prolazi diže koeficijent bosni LOL

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.