Prijava

JTU, ukucaj "Internet" u "trazi". Pa ces da vidis. A pogledaj kako mi se zove poslednja definicija.

meni normalno izbaci definicije internet kada ukucam u pretrazivacu internet.

Jel´ se meni čini, ili one definicije koje oceniš i dalje ostaju u spisku dole?

kada odem da vidim sve definicije nekog autora, ne mogu da brisem nijednu edfiniciju vec moram svaku da otvaram posebno, pa da je brisem, zj. dugme "obrisi" na strani gde su sve definicije autora nema nikakvu funkciju.

@Hipnos: da, ostaju. vraćeno je na kao što je bilo ranije. sada imaš dugme "sledeću neocenjenu"

@surovi: sređeno

@МаријанаП: Sređeno

Inače:
Firefox Chrome
Safari Opera

u ovim browserima sajt bi trebalo normalno da radi. Ako nešto ne radi, molim vas prijavite.

Sajt najgore izgleda u Exploreru6, a ima par problema u Exploreru7.

Ako koristite Explorer6, vreme je da pređete na Firefox (50% svih posetilaca Vukajlije ga koristi) ili eventualno da apgrejdujete na Explorer7.

Ју ју ју што изломи језик нешто око свих тих програмчића...

I ja imam isti problem kao i neobavešteni, kad ukucam bilo koji pojam (koji postoji) u pretrazi, vraća me na početnu. Koristim Fajerfoks.

Pitanjce: šta je sa rangovima, jel' su sklonjeni ili je to bag?

Moram da pohvalim izgled definicija, čini mi se da je razmak između pasusa veći, ili je veličina slova promenjena, u svakom slučaju lepše je, naročito u primerima. :)

Da, zaboravih - i ja koristim Firefox (3.5.1 verzija).
I da - rankovi i uloge, sta ce biti s tim? :)

Ova tetka misli i umesto mene... :p

kaizene, ako mogu nekako da pomognem, tu sam

hvala. za sada drzim stvari pod kontrolom. :)

I ja imam problem kad ukucam neki nepostojeći pojam, baci me na početnu stranu.
Šta je sa traženim pojmovima tj. onim koji nisu još uvek definisani?
I nedostaju mi definicije sa desne strane.

Trebalo je da stavite neke svetlije boje ili bar jedna da bude svetlija. Previše je mračno i zagasito.
Zašto nema traženih pojmova za definisanje?
I meni nedostaju naslovi defki sa desne strane!
Uz dužno poštovanje, osim što je možda malo brže, šta je ovde unapređeno!?

i meni nedostaju defke sa desne strane!
volim da čitam tako u malim porcijama, klik po klik na defkama čije me teme privlače...
dok me ovaj drugi način čitanja obeshrabri. kliknem na definicije i kad vidim metre i metre nabacanih definicija uplašim se, plus, zašto bih se zamarao i skrolovao preko nekih defki koje govore o temama koje me ne zanimaju... jbg, nisam svestrana ličnost....

imate u dnu strane spisak definicija, pa birajte....

Nisam siguran da li je ovo BUG, zato sto je bilo i u prethodnoj verziji:

Zasto mozes videti autore definicje ako si 'NeLogovan' ?!

Ako je mera predostroznosti da ne lupas minuse zbog predrasude ako procitas ime autora pre nego procitas definiciju,zasto se moze procitati ime autora iako nisi 'Logovan' ?

To sa sakrivanjem autora je samo radi sprečavanja sugestije onom koji ocenjuje, i nije nikakav vid borbe protiv hejtera.