Čudne navike, osobine

  1. kad iscedim bubuljicu moram da liznem ono belo. ne progutam al samo liznem

  2. Moram da se probudim svakog jutra u 4:32. Uvek navijem sat na 4:32 makar ustajao u 5:00. Za novu godinu idem da spavam u 1 da bih se probudio u 4:32.

  3. kad iscedim пенис moram da liznem ono belo. ne progutam al samo liznem

    бљааа, мени другарица причала да је сладуњавог укуса..ипак не би да пробам лоло

  4. Moram da pljunem kad šampi.

    Исто.

  5. Moram da pljunem kad šampi.

    Ja mislim da je to default radnja kod svakoga. Bar u muškom delu populacije.

  6. Ne volim kad je nož na stolu uperen vrhom u mene, na istok, ili u bilo koga ko je za stolom. Prekrijem ga krpom, ostavim u tanjiru ili okrenem u pravcu zapada.

  7. Kad radim nešto (npr. miješam čaj da se brže ohladi)ponekad razmišljam šta bi se sa tim desilo da to radim vječno.

  8. Kad serem uvek se okrenem da pogledam minuli rad.

    Kad izvadim da jedem na ustajem dok jedne komponente ne nestane (primer izvadim hleb sir salamu i paradajz i kada pojedem sav sir tek onda prestajem da jedem)

    Kad plodim, barem jednom pomislim na komšinicu Slavicu (jako debela i ružna osoba).

    Kad se napijem, onako, k'o stoka, upišam se u krevet.

    Volim da izvadim jednoj drugarici nešto iz torbe i da stvaim u torbu od druge drugarice. To im kažem sutradan uglavnom.

    Ima još, jako bolesnih koje ne bih da ovde spominjem...

  9. Posto se bavim dizajnom idem ulicom i gledam sve zastitne znakove i kontam kako bih to ja uradio. Jedan jebeni logo ne moze da mi promakne..

    Ne mogu da zaspem ako je neko ostavio nesto ukljuceno u struju, a da nicemu ne sluzi. Npr, fen ili punjac od telefona..

    Ne mogu da jedem, ako nadjem dlaku u jelu.

    Ne mogu vise da se setim, al sigurno ima jos :)

  10. Kad god odem u babino selo (1-2 puta godišnje) moram da odem do jedne livade koja ima električnu ogradu, tzv. "čobanicu" i dodirnem žicu rukom, da me malo protrese.

  11. Imam diptriju minus dva, drugo oko nešto manje, ali ne nosim naočare, pa često čkiljim što u ljude što u natpise. Kad idem ulicom, gledam negde po zemlji i obično nešto mrmljam, mislim da pravim svakave grimase. Mjaučem, frkćem i neartikulišem u svakoj prilici. Svakog dana stanem pred ogledalom i pitam se da li sam to baš ja... Ima toga još.

  12. Moram da pljunem kad šampi.

    Ne preskačem ovo nikad. Jedan put sam navuko majcu na nos kad sam ušo u neki javni wc i dok sam pišao pljunuo sam si u majcu. Retard.

  13. Inače posle tuširanja obavezno prvo obrišem muda, pa tek onda lice kosu i ostalo.

  14. патриота сам, љооди ме често не схватају и питају што онда седим код куће а нисам на косову али не могу ја то да објасним глупацима

  15. Ako si patriota što onda sediš kući, a nisi na Kosovu?

  16. Takodje. Recimo iz nekog razloga ne umem bajs da guram levom rukom, iako sam levoruk, samo desnom.

    +1

    Nikad mi to nije bilo jasno. Mogu da vozim bajs satima da ne dodirnem guvernal al ako stavim levu ruku na njega osećam se nesigurno skroz.
    Kad radim nešto što ako se ne uradi možeš fasiovati posledice ...(tipa zaključavanje auta, kad gasim plin, zaključavam kuću, isključujem rernu) moram nekako da zapamtim da sam to uradio, da ne bude čisto mahinalno uradjeno jer onda tripujem jesam li ili ne "iksljučio peglu"..

  17. НЕ РАЗУМЕШ ТИ ТО, ТО ЈЕ ПЛАТОНСКА ЉУБАВ КА СВОЈОЈ ДРЖАВИ
    ОЈ СРБИЈОООО НАЈЛЕПША БАЈКО ОЈ СРБИЈОООО ОЧЕ И МАААЈКО БОГ НЕК ТИ ПРУЖИ СПАС јер ја сигурно нећу заузета сам седењем код куће

  18. Ma lepo je to nego ako si patriota što nisi na Kosovu nego sediš kući?

  19. brate skontao sam da imam tu neku naviku kad idem ulicom i skupi mi se šlajm da pljunem, uvek nestvesno pljunem na krstaču il na raspeće, božme prosti sestro slatka!

  20. Što ne pljuješ u zemlju ko čoek?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.