Prijava

Ne nazivaj Lenona kopirantom, on je govnar! Zapamti to!!

За то што вриштиш на змије треба да се лечиш.

Знам, али такве фобије не уме да излечи сваки психијатар. Не вриштим буквално, али стварно имам ненормално непријатан осећај кад угледам и само слику змије.

Хаха. Имао сам једну фотку за тебе, мрзи ме сад да листам поруке :)

мени није јасно шта се ви овде курчите како имате фобије уместо да се обратите лекару

Đe si Zmio, kralju, kobro. Pobro, pobro, dobro, dobro, braćalaaaaaaaa!!

Бежи Johnny035, бежи!!! Ааааа!!! Змиа стигла

мени није јасно шта се ви овде курчите како имате фобије уместо да се обратите лекару

То!
Мада лепо је читати нечије страхове. Само наставите.

imam stravičnu fobiju od zmija.... ne smijem ih ni na slici vidjeti
a kad uživo vidim zmiju počnem se gušiti od straha, ma joj evo dok pišem ovo sve me neka nervoza uhvatila :)))
a ne volim ni guštere ni žabe ni ništa slično
i gliste se bojim i puža....

Imam fobiju od Kirikua. Plašio sam se kao mali od njega i valjda mi je to ostalo. Ostalo je paranoja :D

http://www.kinderkinobuero.de/images/filme/kiriku_gross.jpg

Углавном се бојим ствари које не виђам често, фала богу. Типа, малих косооких азијата, брадатих четника којима је једини аргумент хладно оружје, набијем им га мами.

Болести... Цревних паразита:

http://buckachicka.com/wp-content/uploads/2010/10/Tapeworm-Colonoscopy.jpg

и оних можданих:

http://s3.amazonaws.com/readers/2009/09/07/tapeworm-brain-scan4_1.jpg

Тренутно се плашим да не долети нека рендом стенчуга из свемира, скуца се у Земљу и претвори је у кашу, а мене не обавесте на време о таквој претњи и умрем у незнању о том догађају.

Тренутно се плашим да не долети нека рендом стенчуга из свемира, скуца се у Земљу и претвори је у кашу, а мене не обавесте на време о таквој претњи и умрем у незнању о том догађају.

Džimi, dok ti budeš čekao da nas ubije krš iz kosmosa, dotad će nas vulkani, zemljotresi i ostala zemaljska sranja ubit nekolko puta.

Џими дођи на Равну гору деветог маја да четници убију ту фобију у теби.

_AJAX_
Хаха. Имао сам једну фотку за тебе, мрзи ме сад да листам поруке :)

Јес' ти нормалан? :)))))))))))

Јес', да ви'м фотку, па да ме стрефи срчка. :)))))

Не, без зезања, постоје одређени психолози и психијатри који су баш задужени за лечење фобија. Најчешће лече кинофобију (страх од паса), па тек онда остале. Интересантно је да сам ја јако плашио паса, све док ме један вучјак није ујео и покидао ми јакну. Није ме ујео много, пошто је јакна била перјана, па је више покидао јакну него што ме је угризао, али одатле сам престао да се бојим паса.

А што се тиче оног мог другог уврнутог страха, то сам почео да превазилазим. Какво је време дошло, планета је пренатрпана, можда се крене у неку колонизацију Месеца и Марса, па можда морам и да се селим за једно 40-50 година, па да на време почнем да се навикавам на свемирски амбијент. :))))))))))))))))

гамофобија- од брака
генофобија - секса
катопторофобија- од огледала
хипотомностросесквипедалиофобија- од дугих речи
хексакосиохекеконтахексафобија- од броја 666
тератофобија- родити чудовиште

Hahaha, samo se braka i ogledala plašim. Ali to nisu fobije, mislim ne izluđujem od njih. Ovo drugo, to imaju samo bolesni ljudi.
Uh, da, RODIĆU ČUDOVIŠTEEEEE!!!1

Fear br 3- rotvajleri. sve džukce volim, ali jbte, kad god me pogleda neki rot, skamenim se. Doge volim, dobermane takođe, i ostale 'hibridne' kučiće, ali rotove, neeeeeee....

otkad sam gledala antihrista počela sam da se plašim sebe. imala sam trip još u srednjoj, pošto često mesečarim i posle se samo probudim negde, a da nemam pojma ni šta ću tu ni šta sam radila, da ću tako jednom mesečareći da povredim nekog drugog ili sebe. e nakon gledanja antihrista sam ponovo počela da tripujem i nekad se pojača taj strah pa ne spavam uopšte noću nego preko dana.
jednom sam sanjala da sam samo osetila dodir prstiju po ramenu, okrenula se a pored kreveta je bila mala bleda, vidno mrtva devojčica. onda sam se kao probudila, al nisam stvarno i u trenutku kad sam počela da se tešim da je sve to bio san, pimetim da je ona još uvek tu, pored kreveta. tad sam se stvarno probudila i dal je potrebno da naglasim da ostatak te noći nisam bila ni blizu snu. od tad se ponekad tripujem da mi neko stoji pored kreveta i da će samo da me dodirne tako po ramenu. ispričala sam to dečku, on mi reko da mora jednom tako " prijatno" da me iznenadi. mislim da bih bukvalno umrla od srčke.

jednom sam sanjala da sam samo osetila dodir prstiju po ramenu, okrenula se a pored kreveta je bila mala bleda, vidno mrtva devojčica. onda sam se kao probudila, al nisam stvarno i u trenutku kad sam počela da se tešim da je sve to bio san, pimetim da je ona još uvek tu, pored kreveta. tad sam se stvarno probudila i dal je potrebno da naglasim da ostatak te noći nisam bila ni blizu snu. od tad se ponekad tripujem da mi neko stoji pored kreveta i da će samo da me dodirne tako po ramenu. ispričala sam to dečku, on mi reko da mora jednom tako " prijatno" da me iznenadi. mislim da bih bukvalno umrla od srčke.

Слична ствар ми се десила пре пар месеци. Пробудим се ја ноћу, осетим притисак као да неко лежи на мени, погледам, видим стварно лежи на мени нека жена с огромном црном густом косурином од које јој се не види лице. Почнем да вичем, она и даље ту, и даље ме притиска, тек после десетак секунди почне да ми ишчезава и нестане. Окренем се на другу страну и комирам се.

Џими, почни да слушаш Диџеј Крмка, место тих секталика, и нећеш имати такве снове :)))

pazi sad razliku između nas dvoje-ja probdila ostatak noći u jezi, a ti se odma' komatizovao:)

Trebo si da ga izdrkaš Džime, za lakši san. Udri brigu na veselje