Prijava

Počni da radiš noge, bre.

A sad će dva meseca kako se kanim uopšte i krenuti u teretanu. Možda počnem mater tući.

Нубино, за слеш-хорор атмосферу ти треба мрак. А ти изађеш на реку у 5 ујутру, када креће да свиће. Пробај, стварно до јаја смирује. Без зајебавања.

мдма-у цепај брт

Mene su zvali na kampovanje, uz to se podrazumeva neko pecanje i Survivor stil života, to mi trenutno ide na kurac.

treba pet do devet dana samo da ležiš u krevetu i gledaš u zid

Sad je četvrti dan ovog ciklusa, a to inače često radim. Next?

posle ciklusa bi valjda trebao da ustaneš i da počneš da radiš nešto ili shvatiš da je ležanje u krevetu ono što želiš. bićeš ispunjen nekih sat vremena, a možda i zauvek. winwin situacija

Nemoj se debilisati umzmi trči dok ne padneš kad padneš ustani pa opet. 3 dana ka rukom samo se oznoj do smrti

Prvi korak ka produktivnosti je da osoba ne ostavlja postove na ovoj temi.

slušaj bohora bolje, ja se nisam izvukla

ozb fizička aktivnost neviđeno utiče na sve to

Знам како ти је брт. Још ми је јаснија ситуација јер си студент јебени, а најгори студентски период је август-октобар. Немаш никаквих обавеза сем спремања испита, а колико знам ти си апсолвент, дошао си до краја, испао си из колосека и сад те мрзи да се вратиш. Контам да је то нормална фаза. Покушај да се извучеш из те летаргије нељубазне, ради нешто, иди у теретану, цепај дрва, шта ти ја знам, само немој да дозволиш да ти време пролази тако што размишљаш о томе како не радиш ништа и ништа не предузимаш поводом тога. То је јебено много и само ћеш у још већу депру упасти. Зајебан период тек предстоји, када даш те испите и дипломираш и онда блејиш сам у соби са дипломом и схватиш да је битна као и Ребић у КК ФМП прошле сезоне. Извуци се, позитивно размишљај и само јебено дигни гузицу са столице и ради нешто. Било шта.

Пуши огромне велике буксне највеће и само ће ти синути шта са животом урадити требаш

Или цепни неку чурку, то зна да просветли човека

Šomi moj brat saborac :*

Realno, izbegavati Apofisove preporuke filmova, noob teme i slično tome. Hwala swima <3

eto me za minut samo da pojdem nesto

Сети се детињства у периоду 1995-1999.

E da, ovo Remeovo pomaze provereno.

Реално гудра највише помаже