Prijava

Jebo te Hag, al hajd. Eto što su u Hagu baš ti ljudi a ne neki drugi?

ma šta znam.... ono vjera nam kaže da ispaštamo zbog grijeha naših predaka
i ja donekle vjerujem u to
al i ti dobri ljudi, od kud znamo da su dobri, da li iko zna kakkav je ko...
moje mišljenje je da se dobro dobrim vraća i da svako ko hoće i može...
nešto su mi sumnjivi ti kao dobri i vrijedni ljudi kojima nikako da krene u životu

Ako će moja deca da ispaštaju zbog mojih grehova, najradije ih ni neću imati. Ako bi oni izgubili, ne znam, nešto, neku klinačku sreću, za svaki put kad sam opsovala nekog masno, onda će moja deca biti Velikomučenici, i živeće mnogo nesrećno, kao što sam i ja trebala, a nisam. Kad malo bolje pogledam, iz ovog ugla, to i nije baš moguće. Tako da, opet se predomišljam, ne verujem toliko. Znači, ispaštaš samo zbog svojih grehova. Jer kad bi svako ispaštao zbog predaka i njihovih grešaka, svaka generacija bi umirala od depresije, i siromaštva, čega već. A kad ispaštaš zbog svojih grehova, to lakše pada, jer si ti stvarno kriv, i zaslužio si.

I da li znači oni koji ne vjeruju imaju pravo da rade šta hoće? Ko mu jebe mater i te fore...

Па, у случају да заобиђеш законе и казну од стране оштећених људи, онда није искључено да ћеш себе кад-тад сама да казниш на овај или онај начин, јер те гризе савест због учињеног. Али то је сад мало дубљи, психолошки моменат.

Eto što su u Hagu baš ti ljudi a ne neki drugi?

Фејловали су у животу и нису били довољно јаки или сналажљиви да се изборе са изазовима које су себи наметнули. Ако већ вршиш ратни злочин, онда размишљај дугорочно, нпр. о томе како ћеш да се извучеш кад се заврши рат кад буду почели да те гањају. Ти људи нису размишљали о томе, па су ухваћени пре или касније, јебига.

Kako rekoh- jebeš Hag.
Al hajd kad se već dojebete npr.da li je ovo razlog da u ratu ne činiš ratne zločine?
Ono -vjeruješ da će tvog nekog kad tad stići kazna?
Ili te boli kurac udri pa kud koji frižideri i televizori mili moji?

Npr. roditelji koji dobiju retarda? A neke skotine sasvim normalnu djecu? Ko je tu kriv?
Medicinari stop

Meni jedino ima logike da imaš slične gene kao i tvoji preci i da ćeš se zato i slično ponašati kao oni. Neko ti bio debil? I ti si, eto ispaštaš. Svi mi ispaštamo. Nasledio si od pradede tvrdoglavost, on je u svoje vreme napravio neko sranje zbog toga i izvuk'o se, posle ti uradiš nešto slično i najebeš, rekli bi:,,Vratilo ti se, haaa, poveruj sad'', e neće biti, samo ti je u genima da budeš debil, a imaš manje sreće od tvojih predaka. ... Al' se iskenjah sad...

Не верујем да испаштамо грехе предака. Ја ето најебавам, а ниједан предак ми греха није имао. Добро, један је започео Први светски рат, али то се прашта, пошто смо победили...

Npr. roditelji koji dobiju retarda? A neke skotine sasvim normalnu djecu? Ko je tu kriv?
Medicinari stop

Нема медицинари стоп. За сваки урођени поремећај постоји узрок.

Al hajd kad se već dojebete npr.da li je ovo razlog da u ratu ne činiš ratne zločine?
Ono -vjeruješ da će tvog nekog kad tad stići kazna?
Ili te boli kurac udri pa kud koji frižideri i televizori mili moji?

Па, неког мог може да стигне казна зато што има људи који размишљају ''Аха, убио ми је мајку, сад ћу ја њему да убијем сестру'', дакле, казна у виду физичке освете. Иначе не постоји никаква натприродна сила која би играла улогу осветника и због које би злочинац испаштао.

Ovde je aurora napisala:

aurora072

Je l' ti iko bio u UDBI, LOL?
......

pa je tema zabagovala...evo sam je "razglavio".

Uopšte ne pričam o natprirodnim silama jebote nego o tvom stanju svijesti u svemu tome.
edit- I nije uopšte tačno da za sve postoji racionalno medicinsko objašnjenje. Kod istih bolesti istih predispozicija dobiješ različite stvari. Nedonoščad neko dobije normalno neko s anomalijama a sve isto bilo, kako to?

Uopšte ne pričam o natprirodnim silama jebote nego o tvom stanju svijesti u svemu tome.

Па, за стање свести сам одговорио. Гризе те савест, па се окренеш против себе у том лудилу.

edit- I nije uopšte tačno da za sve postoji racionalno medicinsko objašnjenje. Kod istih bolesti istih predispozicija dobiješ različite stvari. Nedonoščad neko dobije normalno neko s anomalijama a sve isto bilo, kako to?

Никад ништа не може исто да буде. На настанак и зазвитак живог бића утиче милион различитих фактора.

Никад ништа не може исто да буде. На настанак и зазвитак живог бића утиче милион различитих фактора.

Joj Džimi, stvarno... Samo da znaš koliko će se tvoji stavovi promijeniti kad valjda akobogdainšalah jednom budeš bio otac.
Ti bi sad od svakog pojedinačnog slučaja napravio naučnu raspravu samo da dokažeš...šta?
U krug u krug, idemo ja i moj drug.

Joj Džimi, stvarno... Samo da znaš koliko će se tvoji stavovi promijeniti kad valjda akobogdainšalah jednom budeš bio otac.
Ti bi sad od svakog pojedinačnog slučaja napravio naučnu raspravu samo da dokažeš...šta?
U krug u krug, idemo ja i moj drug.

Овде си ти та која покушава да докаже нешто ново. Ово што ја говорим, научници су већ безброј пута доказали и сувишно је да ја трубим о томе.

Да ми је знати како успеваш да помириш ово

Da dobri ljudi kojima se dešavaju odvratne stvari zapravo ispaštaju koznačije gluposti i nedjela. Nekog svog pretka npr.

са овим

Ja vjerujem jer mi je to jedino racionalno objašnjenje.

racionalno

Čije li ti grehove ispaštaš kad otvaraš ovakve teme?

U suštini teorija o ispaštanju tuđih grehova je obična glupost kao i teorija o ispaštanju grehova uopšte. Nema viših sila. Život je međuigra slučajnih događaja i ništa više.

Niko ne povlači konce.

Kao i obično warner open your mind i pročitaj nešto i kako ne piše
a u pičku materinu OJ PRAĐEDE ŠTA SI RADIO PA ME SPOJI S WARNEROM!

Аурора, шта мислиш колико ја имам година?

OJ PRAĐEDE ŠTA SI RADIO PA ME SPOJI S WARNEROM!

Ахахаха +++

nem0 nemam pojma, 22, 21?
Što?

Па ти рече:

aurora072
Ma ispaštate vi kurac tako mladi, nego ono- vjerujete li?

Naravno.

EDIT: lololo