Prijava

Mario, mrzi me da te linkujem u transferu blama, ali obavesticu te da je ovom tvom postu tu mesto.

pufnice probaj ovde ima dosta knjiga možda ima i to
http://www.baneprevoz.com/

Zar to nije skoro izaslo? Nesto mi Bane PREVOZ ne zvuci azurno;))) Ali pogledacu;)

Mario, čovek nas je fino pitao šta mislimo "knjizi koja obara sve rekorde po čitanosti".

Ma vi ste lažni dušebrižnici...realno,kenjati na njega sad je čisti hipsteraj i mlatimuđenje najobičnije,jer njega ,bože,sad svi vole,pa se neko mora naći i da izvadi tuki i popiša se po njemu.

Јер има тако дирљиве речи у књизи, такорећи он је МИЦА. 13 метака, ЕЈ!

Možete drkati kurac sad koliko hocete ali bar ljudi sa balkana treba da razumiju afektivne postupke i buran temperament.

Шта, то што смо са Балкана значи да смо по дифолту толико примитивни да нам убиство из афекта (иначе легално у средњем веку) буде нешто нормално? Ајде да је испалио пар метака у самоодбрани и случајно их убио, али са 13 метака нужна самоодбрана? Море ја бих то на вешала, за пример!

Da se ne lažemo,pištolj ti i treba u kafani,aj ga sad optužite što je išao u kafanu?

Можда ако си пичкица од 10 кила са креветом.

Znate vi dobro da ovo nije Danska,pa da od problema možeš da se skloniš,jer ako se idiotima digne kurac,ti ćeš imati probleme,htio - ne htio.

Виш, чудно је то како ти проблеми обично стигну курчевите особе.

Pa neka neko od vas sad prođe gradom sa djevojkom,a neko nešto dobaci...šta,neće ti se prevrnuti po stomaku da skočiš i da ga razgaziš kao novu cipelu?

Јбг, можда бих ово могао да схватим да сам малоуман. Добацио ми девојци, НЕВЕРА! Уби стоку! То! Јес! Жасу.

Možete drkati kurac sad koliko hocete ali bar ljudi sa balkana treba da razumiju afektivne postupke i buran temperament.

Ало рођаче!! Мого би да разумем јебено да им је ноге изломио штанглом и нанео повреде у рангу оних које су они њима нанели. Ал да ли си нормалан кад кажеш да БАЛКАНАЦ треба да разуме да треба убити неког јер ти бију брата??

Туку ти брата који је са тобом ишао у КАФАНУ, значи зрео момак одрастао довољно да се брани. 2 на 2 је било колико ја знам. Тако да внуго од човека какав је тај Лаушевић треба да лежи доживотну, уста га јебем

Kako vas ne mrzi? On je Mario Puzo, ej. Pisi propalo.

Kako vas ne mrzi? On je Mario Puzo, ej. Pisi propalo.

Мој наклон, Пуфнице.

Možete drkati kurac sad koliko hocete ali bar ljudi sa balkana treba da razumiju afektivne postupke i buran temperament.

Iskreno, ja drkam.
A to znači ako si sa Balkan do jaja je sve što sjebeš, ako je u afektu? Pa opravdo si one razne Uroše o kojima pričaš. Pufnice meči ga u transfer, odobravam.

Има смисла, али с обзиром да сам још под утиском вести о помиловању и да чекам да се скине филм, морао сам. :)

E a najsladji mi je trip- nosio je pistolj jer se bojao za svojy bezbednost, pretili mu zbog predstave. I onda on onako uplasen, dusica, umesto da mili do Pekabete po 'leba i sakriva glavu, ode u kafanu i krene da se dovikuje i zapocne prvi svadju. Jes', kurca debeloga.

Али књига је тако дирљива, како не капираш, ОН је ту жртва!!

Гамби па он и јесте жртва ту. Он је глумац.

Jedva cekam da procitam. Slepac slepi. Balkanac, nije on kriv, jebiga.

A ima i slika u knjizi. Mora da je dobra. Kaže da je bio i moler u Americi. Pošten čovjek.

Ne reče meni niko, jel on bio u zatvoru?

Дирљива прича о потресној судбини једног великог уметника. Председник Борис Тадић је донео праву одлуку и ако ни због чега другог због тога ћу опет гласати за њега.

Има ли опет књига на трафикама?

Hahahahaa;) Nemoj tako, Fejz, on je NAJGORE prosao, kuuurva sudbina!

Bio je nekolko godina Kizo, pa su ga puštili i viđeli da se zajebali.

Ma neka leži i godinu dana poslije smrti,jebe mi se. Al mi ide na živce vaše izigravanje evropejaca. Mogao bi da shvatis da im je noge izlomio štanglom,al pucanj ti nije jasan? Šta bi ti uradio? Ustao,trazio tajmaut da procijenis situaciju je li? Jbt sa koliko samopouzdanja kenjate na to. Desila mi se ta situacija u zivotu i nikad sebi oprostiti necu sto sma bio covjek ,a ne otisao po pusku. Pa kad imas slomljen nos, kad se ne smijes zamarati jer se odma onesvijestis, piskis krv i pijesak iz bubrega, onda ti je velika utjeha kazna od 400 maraka koju su likovi platili. A Meša,jbg,izvini i ovo su reakcije koje izaziva ta situacija,pa se nadam da ne spamujem. Samo hoću da kazem,zna se vrlo dobro gdje zivimo,a kad te pritjeraju u ćošak,nemas previse da izgubis.