Prijava

Ma mogli bismo, kao da ikoga bole kurac za to :D

а у курац не бисмо могли да једемо прасетину и сланину :(

Не би курац, издејствовали бисмо реформацију унутар исламске цркве лолол

Ja sam se u vojsci nagledao muslimana koji jedu svinjetinu, opušteno.

Ne zajebavjte , prvi Krstaški pohod je pravi !
Jeste da je bio za vrijeme kad je papa Urban II htio da Katolička crkva izvrši prevlast u hrišćanskom svijetu i da on bude najveće mudo u Jevropi ali prvi rat je imao jasan cilj. Da se oslobode sveti gradovi u Palestini i da se oslobodi prvenstveno Hristov grob.I samo su u njemu učestvovali pravi krstaški jebači sa oklopima i mačevima , ova preostala 3 pohoda su bili sastavljeni od vojske skinute s koca i konopca. Maloumnih seljaka koji su ratovali samo zarad svojih posjeda.

Ne zajebavjte , prvi Krstaški pohod je pravi !
Jeste da je bio za vrijeme kad je papa Urban II htio da Katolička crkva izvrši prevlast u hrišćanskom svijetu i da on bude najveće mudo u Jevropi ali prvi rat je imao jasan cilj. Da se oslobode sveti gradovi u Palestini i da se oslobodi prvenstveno Hristov grob.I samo su u njemu učestvovali pravi krstaški jebači sa oklopima i mačevima , ova preostala 3 pohoda su bili sastavljeni od vosje skinute s koca i konopa. Maloumnih seljaka koji su ratovali samo zarad svojih posjeda.

potpisujem...

Барбароса је причао на српском са Стефаном Немањом у Нишу и певао уз српске гусле!

Ја ћу гласати за Муамера ако дозволи да једемо сланину и надам се да ћу бити задња генерација у Србији која ће моћи да запева "Ја сам рођен ђе џамије нема"
Процветаћемо као муслимани!

Сви знају ко је прави заштитник хришћанства ! Базилеус Константинопоља и цар свог хришћанског света !

Није базилеус него аутократор, колико пута ово морам да пишем?

E sad dođe mi krivo kad pomislim kako su zajebani Krstaši bili , sa onim bijelim odorama i cvrenim krstom na grudima , mačevima od jednog i po metra i metalnim šljemovima za na vugla

Мор бедес: Заставник у гарди цара Душана је вијо барјак тежак 45 кила.

Некад ми жао озбиљно што нисмо сви примили ислам од турака да не кењате овако. Сад би писали арапски и ко људи причали о Ал Захирију

Турци данас пишу латиницом, као и Шћиптари и Бознијаци.

Не би курац, издејствовали бисмо реформацију унутар исламске цркве лолол

И још једном:

исламске цркве

Царе баш си дервиш.

Ја сам више Падишах, ако ме разумеш.

Па и да си дјед за мене си дервиш.

Суцарем се так не збори.

Мене нешто копка. Да ли су ти средњевековни исконски ратници били физички већи и крупнији од данашњег просечног човека?

Ma oni su htjeli da budu opasni kao brđani, pa se nafurali. Nafurali se da su gorštaci.

Ako nekoga interesuje i muslimanska istoriografija Krstaških ratova, neka čita Amina Malufa.
Povod za ratovima ležao je u prenaseljenosti Evrope, siromaštvu i značajnom trgovinskom položaju koji su Jerusalim, Akra i Antiohija imali. Ostalo je bila versko-demagoška priča, koju je prosečni evropski kmet lako vario.

Мене нешто копка. Да ли су ти средњевековни исконски ратници били физички већи и крупнији од данашњег просечног човека?

Сви чланови гарде цара Душана су били преко два метра, он је сам био два четрнајс. А један Швеђанин из гарде је био виши и од њега. Е сад, истраживања показују да је у Србији ток доба просечна висина била неких метар и седамдесет. Па ти виђу.

Да ли су ти средњевековни исконски ратници били физички већи и крупнији од данашњег просечног човека?

Gledah neko istraživanje na diskaveriju i da , jesu. Ukoliko je vjerovati Amerima sa diskaverija. Meni je to sve nekako čudno , mislim nismo mogli za 800 godina da evoluiramo detence mu jebem. Ili su Carevi kraljevi birali krupne i kršne momke za u svoju gardu.

Мор бедес: Заставник у гарди цара Душана је вијо барјак тежак 45 кила.

Nije to ništa , oklopi su bili i 60 kilograma u nekim viteškim gardama. Ali niko kao Srbi !
SILNI OKLOPNICI BEZ MANE I STRAHA HLADNI KO VAŠ OKLOP I POGLEDA MRKA , SVI JURNUŠE TADA U OBLAKU PRAHA I NASTADE TRESAK I KRVAVA BUKA !

Da su oni imali punjene paprike, ne bi njima krstaši ništa mogli.

Суцарем се так не збори.

ДОТЕРО САМ ЦАРА ДО ДУВАРА!!4

Где си читао то за швеђанина Царе?

Nije to ništa , oklopi su bili i 60 kilograma u nekim viteškim gardama. Ali niko kao Srbi !

Брате, да се разумемо, он је тај барјак носио у једну руку док је јахао на коњу, а другом је мах'о сабљом/топузом/џилитом/канџијом/транспарентом "Тесалија је срце Србије".