Nova verzija!

  1. Ekstra je ovo,samo sto je bledo previse,jedva da vidim gde su plus i minus,prekreci ovo malo,inace je sve super.

  2. Evo malo bojce. Jel bolje ovako ili da vracam sivu?

  3. Кајзене враћај радијоактивну.

  4. bolje je, veći je kontrast. mada, ja sam daltonista :)

  5. e sve je do jaja, samo malo sporo radi... ili je to trip s mojim kompom, al neverujem

  6. Sporo je ali to je privremeno

  7. Фино изгледа ( мада се мени лично више свиђа онај стари дизајн )... али капирам да ће бити још неких модификација?? Да ли ћете профил још сређивати или остаје овако? Е сад, нисам читао претходне коментаре (тек сам устао немам живаца ) па ако понављам нечија питања унапред се извињавам.

  8. na četu treba popraviti ono PRIHVATLJIVO PONAŠANJA u PRIHVATLJIVO PONAŠANJE

  9. Шит је само што се тиче аватара. Оћу велики аватар :( ! Овако је као иконица.

  10. Да, лепо је било онако када се могло видјети у фул резолуцији. Макар да је још малко већи.

  11. Traženje plusa, minusa, edita, etc. je kao vađenje grumena zlata golim rukama iz reke. Popravi to. Forum lista bi takođe mogla biti preglednija. Inače je kul.

  12. Hmm, razmišljam, možda ne bi bilo loše da udariš i reply dugme, ha?

  13. Ладно си наместио да се виде и коментари са фејзбука. То ми је тотално геј. И што не могу да видим минусе кад оценим?

  14. Лоло ладно ником не сметају мали аватари. Све остало је ок, видим где је плус и минус лепо.

    ЕДИТ
    И не треба да видиш минусе, па да се поведеш хрпом њих, него да плусираш праведно :Г

  15. Ја мој аватар и не видим. :)

  16. @Champy pre 5 sati
    Boja, nevidljivost autora prije ocjenjivanja, poeni i rang. To vratiti. Ostalo je odlično.

    To što reko Champy...

  17. Meni se ne sviđa. Uopšte. I gde je nestala opcija komentari? Vrći ti ono staro. Bre.

  18. Е да заборавих, простор испод аватара за текст. Да сваки аутор може да се представи у пар реченица, као и пре.
    ЕДИТ
    Јебига, изненадна измена. Треба се навићи, нисмо се надали.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.