Nova verzija!

  1. Е добро, ај нећу да кењам више о новој теми, него уведи ти Вукајлију на енглеском ко човек и/или на још неким другим језицима. Ја могу да ти послужим ко модератор за енглеску и грчку верзију :)

  2. И кад већ имаш онај бар горе ко Фаниџанк, додај и алерте и инбокс.

  3. Нема коментара, мсм ни ја их нисам нашао.

    evo vam komentari. koj će vam to kurac?
    http://vukajlija.com/recnik/komentari

  4. Pa kako da nađem jebene komentare?????

  5. Uđeš na profil tog što je komentarisao, pa sa strane imaš link do defke.

  6. Lepo je. Dopada mi se.

  7. Pa kako da nađem jebene komentare?????

    Па кад отвориш свој профил с десне стране пишу коментари на твоје дефке. Ако оћеш све коментаре, иди на линк који ти је дао ПУВ.

  8. E jbg, zar nema onako kao pre, da se vidi ko je šta komentarisao na koju definiciju???

  9. Ne mogu da pročitam sada celu temu, verujem da su primedbe raznolike, te ću pokušati da budem konstruktivan svojim postovima na ovoj temi.

    Naime, ono što sam primetio, a lično mi je zasmetalo, to je kada čitam definiciju nekog autora, sa desne strane postoji polje "Ostale definicije istog autora". To je super opcija, ali ne ako je izlistano isključivo prvih deset definicija ovog autora (hronološki), Mnogo bolje bi bilo "Neocenjene definicije istog autora", ili "Random definicije istog autora". Šta mislite o tome?

    EDIT: I sada svi mogu da vide da me prati Cara™. Jeah!

  10. Нема. Јебига, живот је суров.

  11. Каква је ово нежно плава боја ко фегетски џемпери ??
    Спржиће ми и ово мало вида што имам ...

  12. Ne mogu sada da listam sve postove, verovatno se ponavljam, ali šta ću...
    Jes' nekako preglednije, ali boja je malo bzvz i vidi se autor pre nego li oceniš. Meni lilno će trebati malo vremena da se priviknem. Samo vrnite i odnos +/- po definiciji i linkovano nije dovoljno istaknuto, pa ume da promakne. Jebem li ga šta da mislim, sve u svemu. Malo sam i nostalgičan za zelenom.

  13. Не ваља то што можеш да видиш ко је аутор дефиниције пре него што даш оцену. А иначе је чудно много.

  14. Srčka me strefi kad videh ovu novu verziju, mogao si bar najaviti kada ćeš je staviti! Malo sranje mi sad izgleda kad gledam forum, sad izgleda kao socijalna mreža. I da prijavim bag, kad god nešto napišem, izađe komentar ili rečenica ali tamo gde sam sve to iskucao, ostane tekst.

    Edit na edit: I vraćaj + i - gde im je mesto, zamalo sad da izdelim 30 minuseva.
    Edit: Evo na šta mislim: http://img577.imageshack.us/img577/6033/vuka.jpg

  15. Je li, nije valjda spem ako pitam da li sada i za definicije važi isto što i za postere (objavljivanje sat vremena kasnije) ili mi se samo čini? Jutros napisah jednu i još je nema na stranici novih defki.
    EDIT Sad sam video ovo za definicije, sorry! Jebiga, dok se naviknem. I jeste da sad liči na FB, moglo bi malo bar neka promena boje ili tako nešto da se doda bar kao opcija

  16. Ако оћеш све коментаре, иди на линк који ти је дао ПУВ.

    I svaki put da idem na link? Zar ne može kao i pre, klikneš na "komentari", i to je to. Brez veze, majke mi.

  17. И нема опције да поређаш дефиниције дана по популарности. Како ја сад да видим оно што је неко написао око два ноћас?

  18. А, нашао сам, добро је.

  19. Да поновим:

    И кад већ имаш онај бар горе ко Фаниџанк, додај и алерте и инбокс.

  20. a ne dopada mi se jer nema dela "o sebi".
    i slika je premala.
    ja sam atenšn hor. ja moram da se eksponiram :D
    i hoću ljubičastu nazad.
    danke šn :)