Nova verzija!

  1. Не, не свиђа ми се ништа. . .

  2. Чини ми се да се линковане ствари у дефиницијама много слабо виде и... да, ако може

    замени места плусу и минусу

    У сваком случају, јако одрађено.

  3. А где је ранг, не пише ми нигде који сам на сајту?

  4. Izgleda da su izbacili to, cornelije.

  5. E da, bilo bi lepo vratiti rang.

    I dakle, sada i zvanično, ovo više nije rečnik slenga?

  6. Ne Agi, ovo je i dalje rečnik slenga, samo ima i drugih stvari :)

  7. Nova verzija izbačena na moj rođandan! Jeeej! :)
    Boja je presterilna, oću moju ljubičanstvenu natrag!
    Ne sviđa mi se što nakon ocenjivanja ne vidim odnos pluseva i minusa.
    Vraćaj rang!
    Ostalo je super!

  8. Брус, бануј ме на 3 дана, да мало седим са прстом на челу и да размислим. Рокни одма :)

  9. Ne Agi, ovo je i dalje rečnik slenga, samo ima i drugih stvari :)

    Ipak bih voleo da i dalje to piše negde, posebno sada, kada smo ipak malo sleng vratili u život.

  10. E sad vidim, nije hrđavo. Desno gde mogu da kliknem na nik pa da biram: prifil ili odjava - tu se mogu sjebati pa se slučajno odjaviti. Bolje je da obe opcije odmah stoje gore, na horizontalnoj liniji. Ima mesta, nije da nema.

  11. cornelije, nije lepo tako se šaliti na javnom forumu...

  12. Знам, послао у пвт

  13. E da, Kajzene, po svaku cenu hoću šarena slova na četu. Msm, nikada ne idem na čet, ali si mi ta slova prodao, ona su moja, i ne možeš mi ih uzeti. A moja je stvar hoću li ih koristiti.

  14. da li je istina ovo da definicija izlazi tek poslije sat vremena?
    EDIT: nije :)

  15. da li je istina ovo da definicija izlazi tek poslije sat vremena?
    EDIT: nije :)

    Ipak jeste. http://vukajlija.com/recnik/definicije

  16. Istina je, dodatno vreme za ispiranje mulja i sprečavanje magaradi i ostalih napušavanja...

  17. ali maloprije sam napisao jednu i već dobio ocjenu?

  18. Разочаран сам у нову Вуку...

  19. paninaro, ocenu će dobiti svaka koju neko pročita, a obzirom da neko sigurno čita pre brisanja ili ostavljanja, tako i ocena stiže...

  20. paninaro pre 2 minuta
    ali maloprije sam napisao jednu i već dobio ocjenu?

    Autori koji te prate mogu videti definiciju, kao i svako ko uđe na tvoj profil. Na javnoj listi novih defincija se pojavljuje tek za sat vremena.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.