Nova verzija!

  1. Kad u listi komentara na definicije kliknem na ime autora komentara, preusmerava na totalno rendom stranicu. :)

  2. И, да, мислим да кад се отвори сајт, прво треба да изађу одабране дефке, не популарне, ако су већ одабране, шта им значе кад ће људи пре да пуцају плусеве на прво што наиђу, можда неће не извалити нубови, где су одабране... :Д

  3. И, да, мислим да кад се отвори сајт, прво треба да изађу одабране дефке, не популарне, ако су већ одабране, шта им значе кад ће људи пре да пуцају плусеве на прво што наиђу, можда неће не извалити нубови, где су одабране... :Д

    Dobra poenta Leno brate. :D

  4. Koliko samo imam zamerke na novi izgled, da ne znam odakle da počnem, ali pokušaću ukrato:
    1.Zašto ne postoji "O sebi"? nadam se da imaš to negde sačuvano izgubi neke linkove sto sam imao tamo.
    2. Slika profila je previse sitna ne samo na profilu nego i ovde na forumu a narocito na četu, može to malo svuda da se poveća.
    3.Jel se to meni čini ill više ne mogu da vidim slike prikačene zajedno sa definicijom?
    4. Bilo bi bolje da mi se na profilu vide prvo najbolje definicije a ne najnovije ili da to možemo da podesimo kako mislimo da je bolje.
    5.Vrati palčeve nekako mi vise cool nego sterilno + - i naravno zameni im mesta.
    6. Isto skor definicije vrati kao sto je pre bio, nekad me baš zanima koliko je ljudi dalo negativan glas.
    7.Kad liknem na "Definicije" voleo bih da prvo vidim najnovije a ne popularne.
    8.Ovo odlaganje od sat izbacivanja definicija moze da zbuni nove članove naročito kao im mod izbriše definiciju za to vreme, očekujte mnogo pitanja na tu temu na forumu.
    9. Ako može negde da se uglavi lista linkova novih definicija, mislim da je to zaštitini znak vukajlije.

  5. I opet menjas mesta ocenama. Cas levo je plus, cas desno. Odluci se. Zamalo da dam minus coveku. I daj vrati odnos minusa i pluseva i zbir glasova i rank na profilu. Omiljene def i postere takodje.

  6. Kajzene, ovo ti je vrh!

    Svaka čast, sve je udure, nemam zamjerki sem na užasni manjak kontrasta. DAJ MU GA MALO PO MAŠTI, DAJ NEKU BOJU, CRNO JE SUPROTNO BIJELOM!
    Vako ko da sam u bolnici na ispiranju mozga.

    Ostalo ti je pun pogodak.

  7. I daj vrati odnos minusa i pluseva i zbir glasova i rank na profilu.

    Ајд' видиш кол'ко нас је зависника о бројеве, дедер, слободно врати назад и овако је доста измењено! :)
    И да, у суштини ми се свиђа и ово што се чека сат времена да изађе дефка и ово што су такође истакнуте популарне дефиниције, само још да се налазе иза одабраних! :)

  8. Zar vam je toliko mrsko da samo malo prelistate temu? Pa napisano je da će biti rang i broj pluseva, niko da pregleda temu, svi jedno te isto pitaju!

  9. Nisam imala vremena, zurim. Ako je tako, ondak super. :)

  10. Šta je ovo bre lebgajebo, ja mislio zabagovala mi mrtva mozila ponovo..Ladno sam kad sam vido pratioce pomislio da mi neko uplatio ktitor nalog nocas..lololo
    OK je sve,od zamerki isto sto i Vucica21 i Skocimis, sve ostalo je dobro

  11. Mogle bi da se otvore posebne teme, jedna za utiske, druga za nedostatke kojih pre nije bilo, treća za želje (čestitke i pozdrave)....

  12. Molim za tamnije boje, ovo je ubistvo za oči. Hvala.

  13. ako moze nazad muva govnara zelena boja, fala!

  14. Možete da menjane boje pozadine i slova ma skoro sve uz pomoć greasemonkey skripta na firefox snadjite se malo.

  15. Poneki koriste i chrome i vjera im zabranjuje da privire u drugi browser.

  16. Шта је са постерима и дефиницијама које сам ставио у омиљене?

  17. I gazda vrni katanče kad se tema zaključa

  18. Lakši pristup poslednjim komentarima na definicije i da se vidi na koju su defku komentari uopšte.

  19. Poneki koriste i chrome i vjera im zabranjuje da privire u drugi browser.

    Kome smeta ova boja sa strane: https://chrome.google.com/webstore/detail/lbjhkkpmipcholfpmppekigmeifgobdo

  20. Totalno je moderna verzija, majke mi.. Strasno mi se svidja ovako vizuelno
    Ima tu nekih stvarčica koje bi se mogle popraviti al ovako na prvu loptu jebe keve i zavija sarme..

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.