Nova verzija!

  1. Jesam li ja jedini kome se ovo ne svidja ???

  2. Ја на демотивацију не идем, па ми вала личи на Твитер :) ова трака горе где су картице и то.
    Не знам јел неко поменуо овај баг, сад сам приметио. На свом профилу не можеш да кликнеш на последње коментаре, који се приказују доле десно. Тј. забагује, пише да страна никада није постојала 404 и те форе. Свиџа ми се, свиџа. Кад се врате ранг и поени биће таман.

  3. ima i posteri pracenih, tih

  4. Добра ствар на форуму је што се на било којој страни теме види први пост.
    СМета ми мало ово што су јавне теме у којима сам учествовала на врху. Боље да то стоји испод последњих активних, као и пре.

  5. Je l' neko dobio onih 6 meseci ktitora Kaizene?

  6. Ne sviđa mi se otprilike sve.

  7. СМета ми мало ово што су јавне теме у којима сам учествовала на врху. Боље да то стоји испод последњих активних, као и пре.

    Da, ozbiljno, navikli smo onako. Bezveze je okrenuto.

  8. Kaizene ja se malo bavim ovim programerskim stvarima i upucen sam u to ucinio si pocetnicku gresku tako sto si boju linkova stavio slicnu kao boju pozadine. Čak i oni fuš kursevi ti to kaže da ne radiš nikad. Ispravi to, najbolje bi bilo da staviš žutu kao što je bila

  9. Đe odnos, Kajzene decxko? Nije toliko loše kao na prvi pogled, mada nisi trebao odnos i rang listu da skineš. Bar ja tako mislim.

  10. Samo da ponovim, te stvari koje fale samo privremeno fale. Nisu planski skinute. Zaboravio sam na njih jbt, razumete? :)

  11. kaizen pre 12 sati
    poeni i rang na profilu će se vratiti. i biće zaseban za def i postere.

    Turi ovo u prvi post.

  12. fck pre 13 minuta

    не серите по много, одличан минималистички приступ, овако изгледа далеко озбиљније, и примамљивије за огласе.

    Upravo, pogledajte koliki je prostor okolo, idealno za brdo reklama, hvala bogu na Adblock Plus-u.

  13. Хахаха, најјачи је знак за закључану тему, једва сам га видео. Дај вратите онај катанац, ово једино изгледа глупо.

  14. Zaboravio sam na njih jbt, razumete? :)

    Тако се брине за свој сајт, а ? :)
    Добро, кад онда да очекујемо да све буде под конац?

  15. vrati recnik slenga.
    i nadam se da vise ne izbacuje ono govno "stranica ne postoji ili nikad nije postojala". valjda si nesto novo stavio tu

  16. Добро, кад онда да очекујемо да све буде под конац?

    После празника и трежњења! лололо
    Значи 2. фебруара! х))
    А коментари? А? А?

  17. Приказује нешто се разјебало, ако се ја добро сећам. Тако је нешто било синоћ.

  18. A, izvinjavam se, nisam video. :)

  19. Pa onako,mogu reć da mi se sviđa.Nije loše.

  20. Приказује нешто се разјебало

    TO BRE!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.