Nova verzija!

  1. казане на дефкама и постерима имаш на два места где људи могу да лајкују. оно испод дефке склони, пошто са десне стране лепше изгледа.

  2. i da kad otvoriš defku nek prvo učitava komentare sa sajta a ne s fejzbuka

    Овако је само кад снајперишеш. Кад се улогујеш прво избацује са сајта коментаре.

  3. Јебале вас петооктобарске промене.
    Кад се Војвода врати, Вукајлију ће Срби водити и бориће се за Србску ствар.
    Не у НАТО, не у ЕУ!

    Оћемо зелену вукајлију и повластице за најбоље. Где су паре од ктитора?

  4. Оћемо зелену вукајлију и повластице за најбоље. Где су паре од ктитора?

    +142152523452363624363476345234233333333333333333333333

  5. Dugme Komentari i Autori na definicijama je spojeno i vodi do Autora .. Eto..

  6. После пљујте по конзервативцима! Ето, сада уместо старе добре конзервативне Вукајлије имамо ово шит фегет њесра, које када сам први пут отворио МИСЛИО САМ ДА ЈЕ НЕШТО ЦРКЛО!!! јел ово Вукајлија? јел мислите да ће после овог шита да пише било где ``већ два сата заробљен на вукајлији?`` НЕ! Јер гледање у ове боје, у овај очајан дизајн и бедни приказ само ме тера да што пре одем. Ово није нова верзија ово је ГОРА верзија. Црња. Гора. Уосталом, ако вам је дупе зинуло за паре, ајде лепо реците: КОЛИКО ПАРА ТРАЖИТЕ ДА ВАМ УПЛАТИМО ДА НАМ ВРАТИТЕ ВУКАЈЛИЈУ А ОБРИШЕТЕ ОВО ГОВВВВВВВВННННННННООООООООО? КОЛИКО? Ако су ктитори добијали своја права за 200 динара, ето свако ће дати по 50-100 да нам вратите оно што смо волели. Терористи...

  7. Паре нису проблем што рече Шизик Шизофреник!

  8. Kakva Crna Gora?

  9. pare nisu problem, para nema. novi interfejs je govno.

  10. Kakva Crna Gora?

    Ovakva kakva jes.

  11. Ће набавимо паре, само нека муџахедини који дрндају Вукајлију кажу колики харач треба да спремимо за откуп вољене нам Вукајлије.

  12. Šizofreniče, svaka ti ka njegoševa, ja odlazim sa vukajlije a time i moj rispekt zbog ovog sranja, duše prodane!

  13. Ovo je stvarno užasno. Kao Boga vas molim, vratite staru Vukajliju. Najiskreniej rečeno, ideja je baš loša.

  14. sizife, može mala smirelica? eno odjave gore, jest sad malo zakukuljena, ali ipak ti omogućuje da se ukloniš sa sajta koji nazivaš govnetom kojim upravljaju mudžahedini. nećemo za tobom plakati ni kose čupati.

  15. Zelena ja bila sranje. Bode oci. Ja sam stavljao na sivu uvek. Boli me k... za boju, funkcionalnost je bitna. Sajt je bolji. Ende.

  16. Е, ко Бога вас молим, немојте да идете ви који сте планирали!

  17. Izvinite, da li sam ja to oćoravio, no gdje je jebeni rang autora?

  18. :seče vene za odlazećima:

  19. Neka moja krv oboji ovaj kul dizajn!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.