Nova verzija!

  1. Reprezentativne kome? Tebi i meni sigurno ne treba mazati oči. Ponavljam, da se gostima ture "Odabrane" kao difolt početna sekcija, a nama ulogovanim autorima "Nove" pa da čitam/o pa makar i nazor majku mu :)

    Dobro, ima smisla. Sad još samo da se Kaizen iscima i implementira naše ideje. :)

  2. Врати број плусева и минуса. Хоћу да видим колико ми људи види дефиницију/постер.

  3. Ma samo redukujem sate SMarko, tu sam ja... obitavam. :)

  4. Promenio sam avatar, ali onaj prethodni i dalje stoji na starim komentarima.
    EDIT: Nije da sam se nešto uzbudio zbog toga, ali bag ko bag.

  5. @StefanKostic u pravu si, trebao sam odma napisati ovde... uglavnom moje misljenje o svemu ovome je:
    1) Ovaj novi osakaceni izgled je uzasan, mogli biste ubaciti neke teme gde ce se jasno videti gde je recimo minus ili plus.
    2) sat vremena cekanja na izbacivanje defki je smor, dok nije postojalno vremensko ogranicenje na posterima, pravio sam postere, a onda ste ih sjebali s tim govnetom, sad ste sjebali i definicije. izuzetno
    3) ne znam vise ni koji sam po redu, ni koliko bodova imam
    4) fejsbuk komentari??? DOKLE VISE?
    5) i onda sam napravio nalog na jebenom retardiranom devet gagu koji vam polako ali sigurno odvlaci korisnike.

  6. Još uvek nema pregleda definicije pre emitovanja. Hoće li uopšte to biti vraćeno?

  7. @ dokle_više

    I meni je ovaj novi izgled Vukajlije, blago rečeno, odvratan.

    VRAĆAJTE STARI IZGLED!!!!!

  8. добар помак, надам се да ће више читати.

    опет пишем можда види казан, нека дода и речник сленга испод вукајлија.

  9. Dejane, sad imaš sat vremena da je gledaš i razgledaš, da je urediš da gramatički puritanci ne nađu ni jednu zamjerku (osim toga da je generalno sranje:)).

  10. Mesjo, slažem se, mada, znaš šta je moć navike! :)

  11. Ne znam da li je neko to već predlagao, ali bilo bi lepo da možemo da biramo podlogu. Ova verzija podseća na neku (uspešnu) mešavinu Tvitera i Bloga, a tamo to može. Jeste predlog malo gej, ali volela bih one balončiće u ljubičastim tonovima. Negej ljudi neka stave tamnozelenu.

  12. kaizene (ili moderator neki) ajd ljeba ti edituj prvi post i napiši šta će se vratiti (što trenutno nije u funkciji, rank, teme i tako ta čuda koja će biti samo dok se sve sredi). Svako drugi dođe i ista mutava pitanja postavlja, toliko vam je mrsko da pogledate šta je pitamo i šta će biti.

  13. Ne znam je l' bilo, al volio bi' da 'oće bit' ka' prije da kad klikneš na svoj nik u gornji desni ugao odma' uđeš u profil, a ne da ti izbača onu karticu "Profil" i "Odjava".

  14. Много ми се свиђа сад, понајвише јер не изгледа као сајт за игрице (због ради чвакања на послу). Хвала, љубим руке.

  15. Možda samo ovu gornju crnu šinu razvuci, veću vugla mu nabaci jer i da oćeš nemož sakriješ da je čelav ) veći font vukajlije i DA JEBOTE vrati u logo "rečnik nslenga"
    PA NISMO SE ZATO BORILI. lol Danas takozvani "samoproklamovani", sutra već nezavisni.
    Nezavisni šta? Pa "Rečnik Slenga" matori! u mad bro lol kktnxbai

  16. VRATI REČNIK SLENGA! TO JE NAMA NAŠA BORBA DALA!

  17. TO JE NAMA NAŠA BORBA DALA!

    LOL !!!111234123

  18. Kad kliknem na link na koji piše nik onoga što je komentarisa definiciju i prije kolko ju je definisa, vodi me na postere, svaki link. Na ovo POSLEDNJI KOMENTARI NA DEFINICIJE AUTORA.

  19. Да ли би било могуће да се врати, да кад кликнеш на наслов дефке, (тачније кад је отвориш па опет кликнеш на наслов) да ти избаци остале изразе на ту тему? Много је лакше за утврђивање плагијата.

  20. TO ČAČE ČD
    i da kad otvoriš defku nek prvo učitava komentare sa sajta a ne s fejzbuka jer dok povuče odande plaču gigabatji, topi se akumulator.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.