Nova verzija!

  1. A da probate da pratite predavanje i naučite nešto? Kojkurac onda uopšte idete u školu/fax?

  2. Izvini, Meša, ja sam na ovom sajtu od aprila ove godine, i ne znam se kako je bilo prije, pa mi ova maloprije što je bila dođe baš fina, korektna i elegantna; elem, kakvih je bilo prije još, reci mi? Jesu te neke prema tebi bolje?

  3. A da probate da pratite predavanje i naučite nešto? Kojkurac onda uopšte idete u školu/fax?

    Ако ћеш искрено, ја идем зато што морам, јебига.
    Учим кући, не у школи...

  4. Само питање једно,

    Да ли је било неопходно мењање вукајлије

    Меша, хвала на риспекту према мом профилу оном ориџиналном.

  5. Ne prijaju mi promjene Lošmi, posebno ne one drastične, al na svaku promjenu sajta sam se navikao, tako ću i na ovu. http://wayback.archive.org/web/20070415000000*/http://www.vukajlija.com

  6. A da probate da pratite predavanje i naučite nešto? Kojkurac onda uopšte idete u školu/fax?

    Da mi je znati kad ti stižeš da ideš na fax lololololo

  7. Da mi je znati kad ti stižeš da ideš na fax lololololo

    Ja imam ugrađen mikrokompjuter u mozgu, preko kog konstantno visim na netu on-to-go.

  8. Саосећам се са вама што се жалите на белу позадину. 90% интернет садржаја је прави пакао за вас.

  9. Ja imam ugrađen mikrokompjuter u mozgu, preko kog konstantno visim na netu on-to-go.

  10. Саосећам се са вама што се жалите на белу позадину. 90% интернет садржаја је прави пакао за вас.

    Hoću negde da odmorim mozak od bele a i da ne smeta mom dragom dok spava kada visim na netu.

  11. Auuu Mešo, malo, care, malo! (kvota iz Složne braće, ako slučajno me ne bi shvatio))

  12. Саосећам се са вама што се жалите на белу позадину. 90% интернет садржаја је прави пакао за вас.

    Pa to jebote :)

  13. као што је предложио агилни, дефке из нових у популарне да прелазе по времену добијања десетог појена, не по времену настајања, дешава се да дефке које касније накупе појене, се сортирају по времену настанка, ретки су таки случајеви али вреди исправити.

  14. @Lullaby ево мала, чим си ти рекла, ја већ пакујем кофере. Ко си ти? Поруку сам упутио људима који су једини одговорни за гори изглед Крстарице. А, ово није крстарица? Моја грешка. И даље остаје моја понуда као и понуда других корисника овог сервиса да платимо да нам се врати оно што волимо.

  15. Колико је педерски са оним коментарима са фејса...молим вас, склоните то.

  16. Сизифе, чуј мали, немој да ми дираш Љуљи, да те ја не бих %&&/# (обљубио), елем, зна она понекад да буде тешка кучка, тако да те делимично и разумем :/ , :**за тебе

  17. Rešila sam problem boje, još me samo interesuje hoće li biti vraćen rang?

  18. Поруку сам упутио људима који су једини одговорни за гори изглед Крстарице.

    Обраћаш се људима који виде, а не чују. Послука коју си порао чисти је спам. Један је већ банован, не пресипајте из шупљег у празно, безвезе да вас тако санкционишемо.

  19. Za sve jadikovke preusmjerite postove na http://vukajlija.com/forum/teme/27617-lament-nad-vukajlijom a Kajzenu- molim te prebaci da se prvo vide komentari sa sajta i napiši u prvom postu šta tačno očekujemo kasnije.
    Ono Ostale definicije autora napravi da sami možemo stavljati koje hoćemo ili rendom ali kontam da će to oduzeti nešto nečemu u brzini sajta?
    I napiši hoćeš li uvoditi kategorizaciju definicija. Čisto pri pisanju da se može kliknuti kojem pravcu pripada- sleng, eseji, tuđice itd.
    Heheh i ono Preporučujemo...je tako gej.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.