Prijava

Izmišljeni lik sa određenim moćima. Dakle Betmen ispada jer je samo napucani baja sa mnogo para koji trpa svog batlera u pećinu, u pećini. :)

apsolutno se slažem i onaj Robin, tek pičkica... jedino mi je tu Albert car

Betmen je baja udaren u glavu i koji živi u svijetu svakave premoćne antrage. A opet umlaćuje i Šupkermena po potrebi.

Šupkermen je gej. Nosi helanke, plus gaće preko toga.

Betmen je baja udaren u glavu i koji živi u svijetu svakave premoćne antrage. A opet umlaćuje i Šupkermena po potrebi.

ali bato Supermen je vođa one grupe od sedam heroja, kao najveći šmele

Моште да их набрајате цео дан али Капетан Србија је ипак ненадјебив! Најбољи суперхерој мог детињства.

Uskoro ce biti rat. Milioni ce nestati u bolestima i jadu. Zasto je jedna smrt bitna pored toliko drugih? Zato sto postoji dobro i postoji zlo, a zlo mora biti kaznjeno. Cak i uoci Armagedona, necu praviti kompromise oko ovoga. Ali ima tako mnogo zasluzenih kazni, a tako malo vremena...

Hulk je isto jedan baraba manita koja zaslužuje jadno gejstvovanje. To je kao neko mudo koje preživi eksploziju neke ultra jebačke bombe, da bi ga na kraju prebio neki poludivlji kanadski drvosječa sa grabuljama koje mu vire iz ruku, pri tom noseći ne helanke, no kombinezon uzak a još žut. Hulče, gejčino.

da bi ga na kraju prebio neki poludivlji kanadski drvosječa sa grabuljama koje mu vire iz ruku, pri tom noseći ne helanke, no kombinezon uzak a još žut. Hulče, gejčino.

E, gledao sam tu epizodu. Neje loša.

ali bato Supermen je vođa one grupe od sedam heroja, kao najveći šmele

Po meni, baja možeš bit samo ako si vođe krajiške grupe. Tako da je to gej parametar. Betmen je isto član te grupe. Jedini bez moći. U svijetu koji pun superinsana. To je ipak nešto.

e ja sam onda zastranio opasno, ako kao jedan krajišnik podržavam lika u helankama :)

TATIC Po meni, baja možeš bit samo ako si vođe krajiške grupe. Tako da je to gej parametar. Betmen je isto član te grupe. Jedini bez moći. U svijetu koji pun superinsana. To je ipak nešto. TATIC Betmen je i dalje gej.

Betmen je i dalje gej

Sto se vidi iz price loloolo

e ja sam onda zastranio opasno, ako kao jedan krajišnik podržavam lika u helankama :)

Odmah da se baciš na slušanje Jandrinog Jata, 10 pesama će biti dovoljno.

Бетмен (омиљени стрип не толико због самог Бетмена (иако је и он много луд) него због његових непријатеља коју су сви редом до јаја ликови), Судац Дред, Роршах, Споун, Хелбој, Дедпул, Вичблејд и наравно Друна!

http://3.bp.blogspot.com/_T5oKpxyf35Y/S-A4RdFTGZI/AAAAAAAAAGU/ZeOKAz2I_Xs/s1600/spidy-SerpieriPaolo%28Druuna%292001-01Jan.jpg