Prijava

Kao klinac sam imao tonu bolesnih ideja. Jedna od njih je pisanje u balone i bacanje istih sa terase na prolaznike. A herojsko pisanje je bilo prosle godine u Zagrebu, bas na Jelacica! Platio sam ga frakturom vilice, al nije mi zao...

Одмориште Ћире на Шарганској осмици.

Kod kumova u kući, na sred sobe mrtav pijan + me keva videla dok sam pišao

Zašto imam osećaj da je ovde mnogo laži ...

Ja sam se prvo popišao na Mila Djukanovića, zatim sam otrčao do Tadića, i ostalo mi je malo za čitavu hokejašku reprezetaciju Grčke ..

U tank sa jajima u fabrici keksa (nebih nešto da navodim ime fabrike).

I jednom u zenskom veceu! Asam lud.

Sa bicikla u pokretu (što je najgore, nisam bio pijan)

I jednom u zenskom veceu! Asam lud.

Kakav huligan.

ja jednom kao klinac, istripovao se nešto i šorao u kantu u kuhinji

Zašto tamo? Za neke ljude ne postoje svetinje. U WC solju!! CCC :P

Ја сам пишао по сунђеру за брисање табле, а цура на коју сам се ложио била редар. После тога ништа није било исто.

Boli vas kurac, kad možete pišati npr. po vratima. Ja bih ih morala prvo skinuti pa tek onda pišati.

Ne moraš skidati vrata od podruma :P

Moram kad ne znam nijednu kuću gdje su vrata podruma vodoravno. Osim u američkim filmovima, a to mi je malo daleko :P

ja jednom kao klinac, istripovao se nešto i šorao u kantu u kuhinji

Sad me podsjeti. Kacam biJo mali ja sam mjesečario. Pajsad, ja ustao iz kreveta - spavajući, dok su moji još bili budni. Vodio se svjetlom, prođem pored njih kroz dnevnu sobu, odem do kuhinje i popišam se u kantu. Ovi u trans od smjeha, a majka me pita:
Jesi pustio vodu?! ja ono komotno: Jesam, jesam.. i nazad na spavanje.
Sjutra se ničega sjećao nisam, kacu mi ispričali nisam stao da se smijem 2 sata. :)

Ја једном по Селениним грудима, ал она то не сме да зна.

Joj, ja sam jednom, prvi put kad sam spavao kod jedne drugarice, mesečario i popišao sam joj se po šporetu u kuhinji... I videla me njena keva... Jao, blammmmmmmmmmmmm... A i dobro me nije struja ubla.

Dankane, sunce li ti kalajisano! Pa ako ja ne smijem znati, ne moraju ni ostali!"!!#43246576653576467
Saće mećem sonu kiselinu na grudi svoje bujne!