рукометна репрезентација Србије

  1. Овај Хансен је звер.Не играч него играчина.Заслужена победа Данске ,бољи су , доста су бољи.Сребро , нека доста нам је.

  2. Овај Хансен је звер.Не играч него играчина.Заслужена победа Данске ,бољи су , доста су бољи.Сребро , нека доста нам је.

    Колко глуп коментар. Начи, ми нисмо било бољи пре 10 дана?

  3. Шта имамо од тога што смо боље одиграли пре 10 дана ? Рекох , Данска је кроз првенство све боља и боља.Данас су показали да су најбољи.Ми - чист просек , не довољно за злато.

  4. Ma ljudi opušteno, srebro sija kao srebro.

  5. zar nismo mogli da nađemo nekoga ko zna da saastavi 3 prosto proširene rečenice na engleskom bez puškica

  6. I treba da izgube kad sedamdeset puta pokusavaju da daju gol sa 10 metara, kao da na onom golu ne stoji niko. Dva puta bace krilima u celoj tekmi i nesto sad kukaju. Tri puta se lopta odbija od golmana i njihov jedan igrac uzima pored nase dvojice. Meni nije jasno da ljudi koji igraju rukomet 15-20 godina ne kapiraju da ako ne moze da uspe to sutiranje sa deveterca posle 15 pokusaja da treba da promene taktiku. Da nije bilo golmana, ne bi prosli ni grupu.

  7. Који је вама курац? Други у Европи.

  8. Само ко није играо и не прати рукомет може да каже да смо усиљеним шутевима изгубили утакмицу! Опростите и СТРАЈНИЋ! (разуме се у рукомет ко Мара у крив курац)

    Ало јесте нормални? Оваква одбрана какву су Данци одиграли се не може пробити и једино "решење" су нерезонски шутеви! Цео живот ми одлучујемо! Изгубимо! Изгубили смо јер смо промашивали бековске шутеве! Јер се ми Срби питамо! Јер ако ми не играмо добро, ми губимо, противници се не питају! Дајте бре развалили су нас! КРАЈ!

  9. I treba da izgube kad sedamdeset puta pokusavaju da daju gol sa 10 metara, kao da na onom golu ne stoji niko. Dva puta bace krilima u celoj tekmi i nesto sad kukaju. Tri puta se lopta odbija od golmana i njihov jedan igrac uzima pored nase dvojice. Meni nije jasno da ljudi koji igraju rukomet 15-20 godina ne kapiraju da ako ne moze da uspe to sutiranje sa deveterca posle 15 pokusaja da treba da promene taktiku. Da nije bilo golmana, ne bi prosli ni grupu.

    Kad prije Srbine? Govna jedna, kako li ih sam usra da prođu grupu. Nisu ni za kurac! IZDAJA BRAĆO! USTAŠE SE INFLITRIRALE!

  10. Ја ипак мислим да нисмо ми толико лоши били колико су они добри.А она данска одбрана је много јебена ствар.

  11. Ovo je bio dvoboj Stanić-Hansen. Svaka njima čast, jer su najbolji, a svaka nama čast, jer smo najveće iznenađenje ove godine, poderali smo. Odlična utakmica, sam rezultat govori o tome koliko su obje ekipe kvalitetne, al' danska odbrana je danska odbrana. Hats off.

  12. smor je zato sto smo dogurali do finala u kome smo imali slabijeg protivnika od nekih koje smo dobijali i mi prc...izgubimo vec dobijeno finale...usrana steta

  13. Punjac
    smor je zato sto smo dogurali do finala u kome smo imali slabijeg protivnika od nekih koje smo dobijali i mi prc...izgubimo vec dobijeno finale...usrana steta

    Од кога су то Данци слабији?

    Од Хрвата? Швеђана? Тешко...

    Јесу прошли због тога што су Пољаци добили Немце и што су дали гол Македонцима у последњем секунду меча, али су сад били бољи. ТАЧКА.

  14. svaka čast, Srblji! +++++++++++++

  15. Sve mi se nešto čini da bi svi protivnici ostali šokirani da smo odradili jedan napad sa sredine, a ne kao i obično sa lijeve i desne strane.

    Svaka im čast, al jebo te, i duduci što se tiče rukometa su skontali da ljudi samo sa sredine pucaju na gol.

  16. Jedanaest godina čekamo medalju, i ta poslednja je bila bronzana, a vi ovako pljujete...

    Svaka im čast, osvetlali su nam obraz u još jednom sportu. Moje čestitke njima ništa ne znače, ali ih cenim maksimalno. Čak iako nemam pojma o rukometu znam da im nije bilo lako ni malo.

  17. Svaka im čast, setili smo se da imamo reprezentaciju u rukometu posle deset godina, trudili su se, stvorili timski duh, ja sam prezadovoljan srebrom. Ušla im je malo voda u uši u finalu, osetili su pritisak, Danci odigrali odbranu do jaja, Hansen se raspucao, Manojlović tri nerezonska isljučenja, manjak koncetracije u odbrani i poraz je bio neminovan.
    Ponavljam svaka čast, ja ni za jednog osim Momira Ilića i Šešuma nisam čuo pre prvenstva.

  18. мени је само криво што си зафалили Илић и Вујин кад су реално били потребни. напад труба, одбрана опет на врхунском нивоу, ако изузмемо Хансенове голове где су изгледали као пионири, ал добро, шта је ту је. НАПРЕД СРБИЈА!

  19. Ja nisam mnogo ni očekivao od njih, valjda mi zato nije toliko ni bilo krivo kad su izgubili u finalu. Uspjeh je što su se vratili u vrh. Valja im tu sada i ostati. Biće bolje na Olimpijadi :))

  20. Svako ko pljuje veliki uspeh nase reprezentacije treba odmah da se kobejnuje i da pocne da se druzi sa Vlasinarbom. Zar ste zaboravili koje su nam bile ambicije pre pocetka prvenstva?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.