Prijava

ево можда ово некоме помогне има добрих потеза
https://www.youtube.com/watch?v=P8O5E5IgsHc

Ne mozes da zivis u vecem gradu a da do 25 godine nisi dobio po picki na neki nekorektan nacin bilo da je palica, noz, kamen, ma bilo sta. Previse je klosara i narkomana u svakom vecem gradu i ako imas neki socijalni zivot bar u toj adolescenciji ces nabasati na neki problem.

ево можда ово некоме помогне има добрих потеза 

Ne bih volio da se pokačim s nekim od ovih, ovi bi prebili i Cro Copa lagano

Ne bih volio da se pokačim s nekim od ovih, ovi bi prebili i Cro Copa lagano

ово је руска слапоера само 0,237% људи може ово да изведе

делује као винг чун, ретардирани винг чун

hahaha ovi udarci imaju jacinu kao da te neko gadja vevericom u parku

Fedora Emelianenka i Cro Copa bi neki osrednji sociopata mogao ubiti na ulici relativno lako.

juuu ono koje preterivanje......ljudi koji se citav zivot tuku sa najjacim ljudima na svetu, neki osrednji psihopata bi ga prebio kad mu prebaci u glavi....mirko kad trese voce sa drveca kontam da lupa u drvo nogom....i vi sto potcenjujete debila bakocevica i dzakica, 99% vas ne bi izdrzalo 10 sekundi sa njima na ulici ko sline bi vas razmazali...

kakav kikbox karatista kad krene da bije ne znas odakle dolaze udarci, mnogo su agilniji i brzi.ko misli da karate nema realnu primenu nek napadne nekog profi karatistu.isto vazi i za dzudo aikido itd takodje je zadraviji sport, vezbaju se pokreti brzina itd bez da ti neko pomera mozak i krca nos...a veliki majstori i ne koriste svoju snagu.

ahaha vezbaju se brzina....a ovi drugi inace vezbaju da budu sto manje eksplozivni i da budu sto tromiji...a i judo je zastupljen i u mma, nzm sto ga odvajate, judo je do jaja stvar

iiiii po meni najpotcenjeniji sport, kjokosin kai....prvo sto je bilo i prvaka u k1 i gomila vrhunskih boraca, a drugo njima kontam da ne treba pancir ako neko puca na njih, nije mi jasno kako trpe onolke udarce u telo

гари јеси гледао можда ракића лик има перфектну грађу за борбу ја мислим да може до врха у уфцу мало само кретање да поправи шта ти мислиш

ma nisam, al trebalo bi da posalju nekog aikidistu da ih izbaca sve i uzme milione pa posle da pomogne sa tim parama deci na kosovu

ovo sto kaze malii mujo, likovi koji se nisu potukli u zivotu pricaju dal ovo ili ono ima primenu ali ta prica je vrv propaganda kik boksera na koju su se ljudi primili bez ikakvog osnova i dokaza.i pildu sto rece ako si izlazio u adolescentskom dobu na klinacka mesta morala je makar zalutala flasa da te pogodi u glavu ako nista drugo.a sta je sa kung fuom, za to kazu da je najvece fantaziranje a oni monasi biju pesnicama i glavom u zid,skacu i okrecu se ko ludi a kao ne umeju da se biju.da da.brus li prebije coveka za 3 stotinke

juuu ono koje preterivanje......ljudi koji se citav zivot tuku sa najjacim ljudima na svetu, neki osrednji psihopata bi ga prebio kad mu prebaci u glavi

O tome se radi, ne bi ga prebio, nego bi ga ubio. Ima to i sa psihološke strane, sociopate vide ljude kao vreće mesa za kasapljenje otprilike, njih ne interesuje nadmetanje, gard, tehnika i ostale pizdarije. Njima potpuno isto izgleda djevojčica od 10 godina i neki borac od 150 kg, jer su podležni istim stvarima - ubodi ih nožem u vrat npr i ginu oboje. Dovoljan je jedan jak udarac u grlo (Adamovu jabučicu) i padamo i ti i ja i Cro Cop i Čak Noris i svako na svijetu. Tu su još udarci u jaja, oči, karotidnu arteriju i milijardu drugih opcija. Jako je lako čovijeka ubiti u par udaraca, i to se obično dešava u sekundama. Samo što je normalnim ljudima fokus na "prebijanje" kao i tebi kad dođe do obračuna, a ovima je na što bržu i efikasniju smrt. Nije bilo baš toliko poznatih kao ova dvojica koje sam ja naveo, ali je bila gomila treniranih ljudi koji su poginuli u uličnom nasilju od sitnih narkomana bez dana treninga. Da se tuku, naravno da bi borac dobio. Ali ovo nije tuča o čemu pričam, nema takmičenja, ovo je jednostrano uglavnom. Možeš naći snimke zatvorskih obračuna i ubistava širom svijeta, pa ćeš viditi koliko ustvari kad te pravi sociopata napadne nemaš ni vremena ni prostora da se braniš ili reaguješ nekom tehnikom ili pizdarijom

ja nisam rekao da mma borci ne znaju da se biju ili da su aikidoke,karatisti jaci.ja mislim da ti sportovi imaju primenu i mogu mnogo da pomognu,ako si majstor u tim sportovima onda ti neki ulicni tabadzija ne moze nista a kamo li random pijani lik koji nije potrcao od 2005.takodje su i bolji za zdravlje.a dal je aikidoka jaci od mma fajtera to ne bi znao.to je kao sto sar planinac moze da iskida pit bula itd
edit

ma nisam, al trebalo bi da posalju nekog aikidistu da ih izbaca sve i uzme milione pa posle da pomogne sa tim parama deci na kosovu

jbg to se kosi sa filozofijom aikidoa

Hahahaha tek sam sad provalio da je zapata hahah brate jel realno da nisi doziveo nikakva sranja, mislim drago mi je da je tako, hvala bogu ali jbt sta te tu ima iznenaditi

evo dokumentarca koji pokazuje koliko je boks bolji od aikida

https://www.youtube.com/watch?v=GQXscAH02pk

Ovo kad sam prvi put vidio, nisam mogao da vjerujem da je Sigal dozvolio na filmu da ga neko pobjedi, jer on se trudi da sebe uvijek prikaže kao neuništivog poluboga kom niko ne može ništa

kladim se da je ovaj sigal ubedjen da bi mogo da prebije tajsona, koje prepotentno govance od lika

kladim se da je ovaj sigal ubedjen da bi mogo da prebije tajsona, koje prepotentno govance od lika

Vjerovatno, pucaju njega ozbiljni kompleksi, naletio sam prije nekoliko godina na epizodu njegove neke serije, kao on ima neki tim itd. Lik je napravio sebe u seriji najjačim, najpametnijim, najtalentovanijim, najvećim jebačem itd. ono bukvalno polubog jebeni, nema nikakvih mana

a sta je sa kung fuom, za to kazu da je najvece fantaziranje

Кунг фу заправо представља сваку могућу технику која се може искористити у борби, па је зато правилније рећи да се под кунг фуом подразумевају борилачке технике уопштено.

kladim se da je ovaj sigal ubedjen da bi mogo da prebije tajsona, koje prepotentno govance od lika

Sitna duša. Popio je batine od Van Dama negdje 90-ih na nekoj žurci valjda.

сигал амерички радош бајић

MultiChipmunkED де има да се купи тај кухињски нож што може да се стави у џеп и ја да га купим :)