Prijava

jeste da ima nerealnih prica,obicno uglavnom caknuti ljudi posvete ceo zivot borilackim vestinama.trenirao sam malo aikido kod jednog a on je 70ih isao u japan da trenira kod nekog i ceo zivot je posvetio tome.od njega sam cuo sve i svasta.tipa covek se pretvara u zmiju,hoda po vodi itd on nema ni 170cm a ja recimo nisam mogao da ga pomerim,stane covek najnormalnije ja guram on ne mrda ili ispruzi ruku ja ne mogu da mu spustim, tu se ne radi o snazi jer sam siguran da bi jebenom tajsonu mogao da spustim ruku na dole kad je ispruzi.napali ga selajci na pijaci da vide dal je tako jak, jednom je slomio vilicu a drugom ruku, ziva istina

ali on je posvetio ceo zivot tome a kad jedan potez uradis 100k puta onda ces sigurno da znas da ga primenis.to ide instiktivno

Sta ja znam de ga kupuju ja nisam iz te price i meni to netreba.Treba bre da se zhenite i da stvarate porodicu a ne da se koljete izmedju sebe.Bas pre neki dan gledam komsiju sprcao 4 banke u guzicu nema ni kuceta ni maceta.Umesto da se ozeni i krene da sadi lesnik i da se bavi organskom proizvodnjom on ide da se bije sa klincima zbog grafita u moje vreme se znalo pesnice pochinju kad prestanu recenice a sad nose nozine ma otislo sve u kurac narod se pokvario ko zadnji izadje nek ugasi svetlo

НЕКАД СЕ ЗНАЛО!

upravu je covek sto posto.samo sto lesnik ne bi sadio dugo se ceka i treba mu mnogo vode

кажу дес година треба он тад већ 5 банки и стан и даље под хипотеком

aikido tehnika funkcioniše samo ako protivnik sarađuje, ako ste u dobrim privatnim odnosima, ako sparingujete po utvrđenom šablonu, ako demonstrirate tehniku pred klincima potencijalnim članovima kluba, ako oboje znate koreografiju itd. Realnost je da na ulici niko neće da stane i čeka da mu uvrtiš zglob pa da skoči od tvoje energije i odleti tri metra, nego kad ga ti uhvatiš za ruku on će da te šutne u jaja kolenom. Nemaš vreme za izvođenje figure koju ti je trener pokazivao na času.

ma otislo sve u kurac narod se pokvario ko zadnji izadje nek ugasi svetlo

Možda, ali ja sam čuo da će biti bolje za dve do tri godine...

hahah da.lesnik se sadi dok si mlad...cuo sam da ima neka fora za skupljanje lesnika,pustis veverice da skupe i samo im uzmes i tako u krug

рекетираш веверице маме им га набијем шумске

Plidu al nisam doziveo evo 15 godina nijedno "sta je bilo, sta gledas picko aj napolje"

Pa nisam ni ja bez razloga, mislim ovome sa pit-om je prethodila fer tucnjava, valjda mu to ego povredilo jer je kao zajeban klosar i da mi dokaze kako je lud pusti tog psa. Ali znam slucaja kada su napadali likove bez razloga mada se meni nikad licno nije desilo.

a verovatno da si samo stao keru i on bi stao i poceo da mase repicem da se igra, nego te jurio jer vidi da ti trcis....pas koji nije obucavan za napad nece sigurno tako na komandu gazdinu da ide da napadne, i to ima samo na filmovima....a sumnjam da je neki klosar znao da obuci kera tako nesto, jos pogotovo pita koji se ni ne koristi sluzbeno za napad na coveka jer generalno nema agresiju na ljude samo na druge pse

petar pezos, lekcija iz kinologije br 23,7

E, sad, da se sretnu u mraku, u pustoj ulici realni aikidaš s divljom svinjom vs karatista sa kerom ko bi izvukao deblji kraj to mene zanima

sad izlazim iz busa i jedan lik trenira kik boks mesec i po, i napadnu ga tri lokalne siledzije treniraju aikido ova dvojica imaju crni pojas bili su u japanu, ovaj treci ima braon i oni ga napali verbalno kao sta je picko pusi kurac mamu ti jebemo ajde kreni na nas nekim udarcem da se odbranimo polomicemo te, ovaj sa braon pojasom kao na mene kreni nogom samo reci kojom ces jos nemam crni pojas mater ti jebemo u picku odakle si

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH

Ovo na pobedu jebenu ide

hahah tako je,nek krene polako desnom rukom ako ima muda, obrisali bi patos sa njim