Prijava

i da mogu da ga što slobodnije tumače

Da imaju slobodu u oneslobođavanju ostalih. Super.

Ko podrži SOPA, dvajes' kila dopa! lolo

A ako u međuvremenu ulete neke najke, što da ne, hehe ;)

То, то. :) Да не расипам паре у ова кризна времена.

Вероватно. Служиш се туђом интелектуалном својином, не може за џ.

Okej, imamo onda problem sa cijelim konceptom naučnog istraživanja.

Ako ja kao nešto novo izmišljam/pronalazim, a ne spomenem da je na tome-i-tome već bilo nekih istraživanja/pronalazaka/dostignuća/ideja, onda sam plagijator, kradljivac tuđih ideja ili jednostavno debil.
A ako spomenem sve to što je bilo, citiram "prethodnike" i oslonim se na njihov rad, nastavim ga jelte, a ovamo iznesem i suprotstavljena mišljenja, onda sam opet kradljivac njihovog djela jer sam ih citirala za dž.

Je l' tako?

Ako ćemo tako, nek iskopaju Hegela i privedu na sud jer je filozofiju bazirao na modifikovanoj Platonovoj metafizici.
I da, kako ljudi da pišu seminarske radove bez da se pozivaju na citate i literaturu? Ovo je sve veoma konfuzno, i sumnjam da će zaživeti. Jedino što znam je da ne smemo da prespavamo ovo kao što smo Kosovo, ili neki drugi veći problem. Ovde je reč o globalnoj kontroli putem najveće mreže koje je čovečanstvo stvorilo. Prokleti masonski iluminati, oči da im iščupam! -.-

Suma sumaNum: što ste znali - znali ste; što ste mogli da napredujete (u bilo kojem pogledu) - napredovali ste. Odsad morate da platite, i to samo ono što mi oćemo da vam prodamo.
Super.

и све тако онда у круг држава је народу најбољи друг... а како друг друга тера да му лиже пак? зато што не зна где се налази, око њега је мрак...

Ma neće ovo nešto promeniti nama mnogo, i dalje će biti da se skinu filmovi, muzika i igrice. Barem se nadam :)

Е, а ако вам се читају чланци на енг. Википедији данас, само идите преко Гугла до тог чланка, рифрешујте страницу, брзо стисните Esc пре него што се замрачи и voilà.

Hahaha, vidi ga Đimi 'aker. :)

Ovo može biti i mač sa dve oštrice. Država da stane rame uz rame sa piratima, ne zabranjujući ih i navlačeći osimpatisani narod na svoju vodenicu. Što kasnije može da im se obije o glavu nekom drugom vrstom kontrolnih zakona. Što bi rekli ljudi, lagano se voze božja kola...

Mater im jebem, nek mi daju prvo pare pa ću da kupujem.

Bioshocker

Mater im jebem, nek mi daju prvo pare pa ću da kupujem.

Хахаха, проблем солвд!

http://www.youtube.com/watch?v=eamkOQlWvX8&feature=player_embedded
Поента је да сви постанемо овакви малоумници и да раде с нама шта им воља. Него занимљиво је то што се бавите теоријама завера тек сад кад директно погађају ваш начин живота, до сад су овде биле исмеване у највеће. Кизо, просветли нас, докажи нам да смо параноични.

Погледајте на пример колике информације по нету круже о разним методама алтернативног лечења, људи размењују искуства, губе поверење у званичну медицину, колико ли се то допада фармацеутској индустрији? Како да наставе на миру да се богате прескупим и неефикасним терапијама? Па још и да престанемо да умиремо, да се намножимо ко мрави, таман посла.

Nema od toga zakona ništa...

Какви јеврејски закони, маму им јебем ону жидовску, пичка им материна. Нисам фашиста, али питам се где је Хитлер сада да регулише ситуацију.

Koga ovde pokusavas da istrolujes sa tim Jevrejima, zivota ti?

Живота ми, никог. Ово је интернет-капитализам.
Закон је осмишљен тако да већ богати људи узму још веће богатство, а да слабији пропадну, те да нестане конкуренција. А зна се ко су најбогатији људи.

Мислим да стварно није океј написати нешто овако. Океј да је у зајебанцији, али када нагласиш да си озбиљан, ни у афекту није кул.

Trebaju nam piratske stranke koje će da budu opozicija na ovu budalaštinu.

U Švedskoj je piratska stranka jedna od najuticajnijih stranaka u državi. Što tako ne bi bilo širom sveta? Pa kad vide ovi iz SOPA-e da su brojčano nadjačani, povućiće ovu retardiranu odluku.

We want free stuff! Fuck you copyright!

Dobro ljudi, jesu ovo jevreji skovali plan prije 458 godina?

Treba napraviti neki Internet-kalašnjikov, pa dati ljudima da se bore i organizovati ih. U realnom svetu južnoamerički pobunjenik nema pojma o hemiji, fizici, balistici i tim sranjima, ali uzme kalaš i pripuca po multinacionalcima krvopijama. Samo kada bi takvo sredstvo postojalo u ovom Matrixu... Ali ne sumnjam da će ga neke buduće generacije izmisliti.

Што, Гамби? 'Оћеш да ме пријавиш Мири Адањи Полак? :)

Ево, написаћу још једном -- жидовско масло.

Конкретно, у Србији би доношење сличних закона највише помогло јеврејским организацијама попут САНУ.