Prijava

Kapiram da ce doticni sada poput Saleta Stanojevica organizovati konferenciju za stampu. Kapiram da je moral u pitanju. Kapiram da ce reme biti moderator ako doticna tri buntovna moda isteraju svoje. Kapiram da je sarma sarma. Kapiram da me u principu zabole kurac.

Reme, to što ti imaš neke informacije iz povlašćenih izvora ne znači da smeš da ih iznosiš javno...

Otkad je ovo zabranjeno? Nije vam izneo detalje iz privatnog života.

Подршка 'леее за Лулу и пале модовееееееее
Не дајте се власти нашаааааааааааа
Са вама смо до победеееееее

Реме, иди чешљај ресе на тепиху

Kostiću i ostala kompanijo , aj daj printskrin tog vatrenog držanja Lulinog i dzimijevog, mora da se zna, izneste to pred narod!
http://www.youtube.com/watch?v=Xv24N8H1KyI
DOLE VLADA!

Stvarno Reme, sto si Sale Stanojevic decko?

Kapiram da ce reme biti moderator ako doticna tri buntovna moda isteraju svoje.

Neće jer reme nema lajkersku fejzbuk grupu koju bi prodao

Otkad je ovo zabranjeno? Nije vam izneo detalje iz privatnog života.

Uz privilegije ide i društvena odgovornost. Ćero, pusa od matorog kompleksaša.

>Otkad je ovo zabranjeno? Nije vam izneo detalje iz privatnog života.<
Modovi nemaju privatan život, ne budu smešna...
EDIT
Smešan

Boli me kurac za sve modove,nek se svi trajno samobanuju

Бруце немој да глумиш пекија д Џема
и немојте да се зајебавамо. Одавно знамо да је сајт го курац и да је умодовање пар фаца међу којима си и ти, а и Фаца фаца и курд, Стефија и не помињем довело до усеравања насловних страна и гурања у уста овом ретардираном иначе народу говно за које они мисле да је злато. А наравно да за квалитет ту нема места. Мислим, тако је и турбофолк настао. А пошто је много битније да се намакне 200 000 посета дневно зарад скупљег рекламног простора тако ће и бити. Значи, зато су Блек и Френк размодовани, Змиа и остатак нормалних модова који су уз то што су дали, преко 4000 дефиниција сајту, умели и да препознају квалитет. И мислим да би требало да имамо и ми обични чланови увид у ону тему где линкујете дефке које сте одабрали да видимо ко то одабира говна и кога буи требало тим говнима почастити. Усрали сте сајт и то је то. Не ви лично но кајзен, који је плански намакнуо толико вас који ће да раде шта он каже и који ће да вам дају смернице колико зиљ дефку морате да ставите на насловну да би он повећао број посета.

Вукајлија је постала ругло, посро си се на свој пројекат Кајзене.

А зашто? За паре. Што је и разумљиво ако му је то био смисао. А и да јесте, брате претерујете га с овим

DA SE VRATI MRMUN A DA SE RAZMODUJE DŽIMI!!
I FRENKIJA VRATITE!!

Uz privilegije ide i društvena odgovornost.

Reme ima privilegije? :)

nema jasno definisanog kodeksa odabira,tu je problem!
nema ni jednakog ophodjenja prema autorima!
utvrdite pravila za sve na sajtu,onda je lako...

Ne razumem zašto se ovde vodi diskusija ako su se ljudi SAMObanovali? Šta tu može da se uradi? Ništa. Pustite ljude da izraze svoj protest na miru, a ove koji su preostali da rade svoj posao. Ako je već na mod podforumu, pustite moderatore da se izdogovaraju, a vi čitajte defke, gledajte postere, četujte i te gluposti, ne može sve uvek da bude med i mleko, valjda je judski svađati se. Svašta.

Reme ima privilegije? :)

pa vidiš da mu stoji tema...

Svaka vam čast, drugovi i drugarice, svaka vam čast.

ево једна песмица за учеснике у теми :)
http://www.youtube.com/watch?v=HEK6xqdemhc

Eto, da ne spemujete raznorazno pitanje, otvaram ovu temu opet, pa pišite.
Noćas je Bogojavljanje i po nekim običajima otvara se nebo i mož da vam se ispuni šta oćete, ako poželite, naravno...u duhu toga...jedna Bogojavljenska tema, pitajte, ne skitajte, ja danas se razbio na ledu, jebem ti sneg...

Кад су миџит и онај куленбој постали модови, шта се сад који ђаво буните? Заборавих да поменем и оног маторог комплесаша међу модовима.

Gde ovde vidite vređanje ja sam obnevideo pa ne vidim
midzet-znamo na koga se odnosi i znamo da nije ni prvi ni poslednji koji je ovo rekao milici i takođe znamo da niko dosad zbog ovoga nije banovan
kulenboj-ako je ovo uvreda za 40 dena onda banujte pola sajta
kompleksaš-ovo takođe nije uvreda usput mislim brus da je mislio na kurda a ne na tebe

Eo ovde izbriso sam post sa raznoraznih pitanja