Prijava

Ja ti dajem dozvolu da ga napišeš opet, niko ti nije brisao postove...možda sajt jede postove, ko što je radio...

aha..pa mrzi me sad da ponavljam,nije ni bitno

Dobro kurd lepo od tebe što si to rekao,ali zašto misliš da je promena imena potrebna sajtu

Ne zajebava te Reme. Niko se nije zajebavao osim mene na ovoj trol temi.

Јеботе, сам наслов вришти да је трол тема. :) Покварисмо Џимбу лајферисање. :)

i meni nolajferisanje... propalo mi veče ko muda kroz pocepane gaće...

Reme nemoj sad da ješ ono što se ne jede, sjebo si se ko niko i da me ne mrzi okačila bih tvoje i džimijeve postove sa ove teme na transfer blama.

и да кочи к'о луда

Upravo to !

КЕЛТ И ЏИМИ???? ТО СУ ДВА ОД ТРИ ЛИКА КОЈА ПРАТИМ НА ОВОМ САЈТУ!!!! НЕ!!! ЖИВЕЛА СТАРА ШКОЛА!!!

A што се свађате?

Bilo kako bilo, moderatori moraju da shvate da su oni tu da struzu govna i da cute a ne da namecu svoje misljenje drugima.
Primer:
Limunada definicije na naslovnoj ciji je pocetni prosek bio jedva 15 i to samo zato sto se svidela moderatoru. Ostalo je istorija (fejzukovci daju plus i ona na silu dobije dobar prosek na kraju). Stotinak drugih i boljih stoje sa duplo jacim prosekom. Ista situacija i medju posterima.

Moderator na cetu - ako pisnes odmah ce te narafski podsetiti da je moderator i koje su pogodnosti istog. Nekad i sam provocira ali to naravno nema veze, on je mod. Ako ga neko licno nervira - trese mu se prst nad klikom dok u isto vreme pointer stoji na dugmetu BAN. Postoje cak i zasticene vrste koje mogu da skacu drugima po glavi a da ipak ne dobiju ban jer su takoreci DOBRI sa moderatorom.
Jebena korupcija!!!
Cast izuzecima!
-------------------------------------------------------------------------------------------

Nezadovoljni ljudi koji nemaju kontrolu nad svojim zivotom pa ovde nadoknadjuju to vozeci ovaj kamion smeca direktno u provaliju.

nek se svadjaju,meni smesno da ih citam

а хоће ли и њима бити дуплиран овај бан јер су се намерно бановали спемовањем? ја ономад добих дупли од 15 дана јер нисам хтео да узнемиравам модове да ме банују на 7 дана, па сам решио да узмем ствар у своје руке. дакле, иде дупло, јелте?

Izvini, cačpu, nisam te prepoznao. Nećeš valjda da me banuješ? I ne piše ovo fejzbukmanijak.

Onda se izvinjavam njemu, ako sam ga pomenuo. Ne da mi se listati.
Jebi ga, vidoh nešto Fejsb i nastavih dalje.
Dakle, ti si dosadan. A ne Fejzbukmanijak.

Савета они су једини нешто радили.

Fejspalm.

Влајко, реци и мени да сам досадан. Задовољи Правду :)

lol...kad zaslužiš, brate...

Хвала Грофе!

Nema na čemu.

Nash Bridges

Bilo kako bilo, moderatori moraju da shvate da su oni tu da struzu govna i da cute a ne da namecu svoje misljenje drugima.

лол, не морамо. ја сам овде због себе, да прочитам нешто, забавим се.
а да, и да наметнем мишљење, то поготово.

Dakle, ti si dosadan. A ne Fejzbukmanijak.

TO Vlajko moderatorčino. Jel se osećaš moćno sad? Onako, baš, baš moćno?

Nash Bridges

Bilo kako bilo, moderatori moraju da shvate da su oni tu da struzu govna i da cute a ne da namecu svoje misljenje drugima.
Primer:
Limunada definicije na naslovnoj ciji je pocetni prosek bio jedva 15 i to samo zato sto se svidela moderatoru. Ostalo je istorija (fejzukovci daju plus i ona na silu dobije dobar prosek na kraju). Stotinak drugih i boljih stoje sa duplo jacim prosekom. Ista situacija i medju posterima.

Moderator na cetu - ako pisnes odmah ce te narafski podsetiti da je moderator i koje su pogodnosti istog. Nekad i sam provocira ali to naravno nema veze, on je mod. Ako ga neko licno nervira - trese mu se prst nad klikom dok u isto vreme pointer stoji na dugmetu BAN. Postoje cak i zasticene vrste koje mogu da skacu drugima po glavi a da ipak ne dobiju ban jer su takoreci DOBRI sa moderatorom.
Jebena korupcija!!!
Cast izuzecima!
-------------------------------------------------------------------------------------------

Nezadovoljni ljudi koji nemaju kontrolu nad svojim zivotom pa ovde nadoknadjuju to vozeci ovaj kamion smeca direktno u provaliju.

Što bi vlajko negrof moderatorčina rek'o:
Fejspalm. Nemoguće da ozbiljno misliš ovo Neš?

У чему је фора овде бре, објасните?
И ко су миџити? Кад куцам миџит на гуглу, појави ми се у сликама аватар од оног Пешкирића.

Cast izuzecima!

Auuu, kako si se ovde oprao na brzinu...

Naime, ja sam hteo da Vukajlija promeni ime, kao što će i da se desi-želeli oni to ili ne(zbog toga je i eksperimentisano sa novim izgledom sajta), a oni se nisu složili sa time.

Brate jel' ovo istina??? Troluješ garant. Recite nam pravu istinu.

Troluješ garant. Recite nam pravu istinu.

+1

Murinjo,midziti su patuljci !

Fejspalm.

Грофе, ти стварно мислиш да сам ја био озбиљан? Погледај моје постове почев од уводног.