Prijava

Наврзо се брате, па никако да оде. Нема више победе за тебе, доста ти је она једна!

Štrajkovala sam dva dana zbog tih nepredviđenih okolnosti, ali sada već nastupa protest!
(samo uvodim nove političke termine u skladu sa razvojom situacije)

PROTEST DO NOVOG EUROBLOKA!

Džaba vam koalicije, nezavisni kandidat JA će da ostvari pobjedu!

Nisam ja za ovu igru, zaboravljam da se igram! :)

Ма Саксо , мислим да си идеална за ову нашу коалицију, а и Шумадијка си , па ћу преко везе да те убацим , земљакињо!
Марципан јеси ли спремна да нас поведеш у нове победе?:-)

NEMA POBJEDA DOK JE ŠAMPION TU!!!

Fala, Penzose, rado ću se priključiti! Dok ne zaboravim da uopšte učestvujem! :)

Игра је врло проста Саксо, само величаш име нашег кандидата а пљујеш по другим кандидатима као што су Шалабајзер и остали индивидуалци и противничке коалиције, молиш мода да закључа кад је наш кандидат задњи и тако...Видећеш, није тешко...

Можеш и овог Самахина да нападаш...:-)

Aha, to su njini...A ko su naši? :)

Наши су Марципан И Бури. Кад дође председница Мрсципан она ће да појсни ствар-КО СУ НАШИ А КО ЊИНИ!:-)))

A, dobro. Nešto načuh da se ovde radi o nekim euroblokovima, ili nekim sličnim slatkišima, pa da znam kome da ustupim svoj, ako ne zaboravim da pobedim :)

Ијао па ти ош да уступиш ЕУРОБЛОК!? Па мила моја Саксо, нашла си идеалног човека(мене) за тако нешто! Ево одмах стиже и изборни слоган!
САКСО ЗА ЕУРОБЛОК!Коалиција која нам је свима у срцу!:-)

Hahahahaha...Slogan kida! :)) Ne jedem slatkiše, ustupam eurobloci! :)

Ијао па што те раније нисам упознао... Како је то дивно имати неког крај себе а не делити са тим неким слаткише!!!

САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! Коалиција која нам је свима у срцу!:-)