Prijava

Što je najcrnje, ni moj čovek ih ne jede, pa vazda ima za goste! Kad budeš kampovao po Šumadiji, svrni na porciju hiperglikemijskog šoka! :)))

Јој у ком делу сте Шумадије? Одма тамо туру да правим!:-) Све за слатко, слатко низашта!:-)

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!:-)

Kragujevac, srce Šumadije, kad se već spominju srcići :))
Nek ide život- SAKSO ZA EUROBLOK! Hahahah

Ето видиш предности наше коалиције ? САКСО ИМА НАСЛОВНУ ДЕФИНИЦИЈУ ! То само мало да те стимулишемо, да видиш какав утицај имамо на Вукајлији!:-) Ипак је ово владајућа коалиција корумпирана еуроблоком! А у Крагујевцу "висим" пар пута годишње , чисто да знаш. Обилазим голубаре! Спремај СЛАТКО! ;-)

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!

Sakso ia šta? :Trči do naslovnice: Jeeeeeeeeeeeee!!!!
Ovo se zove 'poznavati uticajne ljude' ! :)
Ništa, prestajem da služim goste i tovarim slatko dok ne dođeš! :)))

Видиш, одмах си осетила колко је лепо бити на власти! Зато ми не испуштамо фотеље!:-)

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!

Bolja varijanta je 'vladari iz senke', heh...

Uzalud se ujedinjujete, pobjednik se već zna.

Greška...Koalicija rules!

Овај Шалабајзер је опасан Саксо. После њега се ваља одмах уписати, да нас нешто не зајебе!

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!

Trudim se, al' imam malo dete, pa skočim preko moba kad stignem, pošto sedam za komp samo kad spava..Za sad stižem! Živeo HTC! Živela koalicija:)

Како је лепо што имаш малу бебу...Сад ћу још више да те подржавам!

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!

Dobro je, ti si poslednji... :) Nego šta nego je lepo... A najlepše je kad je spakuješ u krevet, a oko tebe mir i tišina :))

А ти на комп, па на Вукајлију!:-)

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!

А ти на комп, па на Вукајлију!:-)

Razume se! Naročito po ovoj zimoći, kad mi se od kuće ne mrda...

Јој ја сад треба да вадим нека јебена документа по граду а жена ми мазнула ауто. Сад јој све по списку јер ми је САОБРАЋАЈНА неопходна а налази се у колима.... Јебем ти инвалидску папирологију. Сваке године сто кураца мора да им приложиш а једноставно постоји решење у којем пише колко си и од кад инвалид. Баш сам се изнервирао!

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!

Da postujem prije nego odem na posao. ZADNJIIIIIIHIHIHIHIHIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Papirologija mi se smučila kad sam se udala, pa sam morala da vadim sva dokumenta...Izgubiš 7 dana ni zbog čega...

Изгубиш много више од 7 дана Саксо у браку, ал ајд нећемо о томе!:-))) Него јеси видела моћ коалиције? Моја на насловној за 35 минута од јутрос МНОГО СМО УТИЦАЈНИ И ЈАКИ!

♥ САКСО ЗА ЕУРОБЛОК ! ♥ Коалиција која нам је свима у срцу!