Prijava

jebote šta ćemo?!!

danas ima da umodujemo još šestoro minumum, vanredna situacija, elementarna nepogoda bre!

Бришите спем, има да вам навучем читав разред да праве постере како се не иде у школу, ко поклон.

Боли ме курац, ја не идем у школу, ја чистим снег

Pa nista, sedite kuci, lozite bakutanera da vam fordzuje caj i pravac na vikipediju, znaci u src samo mu ga date po "nastanak i razvoj srednjevekovnih gradova" ili "metafizika etike". Moze sneg da veje do sledece godine u ovo doba.

Che-vu na forumu? E sad mogu da napustim sajt komotno :) Na radost mnogih :))

Че ву, наложиш у смедеревца и милина :)

Meni se sestričak javio sva srećna, pustili je sa 4. časa, kaže divan dan, idu da se sankaju i bla bla bla... Baš mi drago :D Oću i ja da sam mala!

A realno, Vukajlija je bila bolji sajt dok je kurd bio prvi, a Abraxus drugi, a svi ostali misevi :)))
:zavija se u crninu, jer ce Straja Grozni da napusti sajHt:

eto ni che-vu me ne voli :(
pa i kurd je Kg, ja sam mu najpribližniji supstitut :)

Che Vu, sram te bilo za avatar koji si mi ukrao. Stvarno si Straja!

zamolio bih bez vulgarnih nadovezivanja koje se rimuju sa Straja, ovde se deca igraju

što bushido? rima straja-jaja mi je upućena samo 147283749287 puta od kad sam na sajtu :)

Apiš me za jaja lolo

Elem da citiram doktora

Боли ме курац, ја не идем у школу, ја чистим снег

Tezak je tvoj krst Strajo. Samo ti znas kao je Djovaku. Njemu stalno svrsavaju na stomak.

Ma skola je sooo '90's...
Ja sam 10% pameti pokupio iz skole, a ostatak citajuci definicije malog prsta. I sta mi fali? :)))

Ma skola je sooo '90's...

Lololo :D Slažem se! Svaki dan treba da bude kao ovaj, i da obavezna lektira bude ,,Vukajlija,,!

Боле вас курац, школа не школа ја мора дучим зиспит.

Bushido u pravu si. Đovak i ja smo legende. Đovak prca po Monte Karlu, ja po Kragujevcu, ostali nas napušavaju a mogu da nam puše i tako...

Taj fazon Strajsone. Apsolutno se slazem. Jedina je razlika sto Novak svrati do Kragujevca ako pozeli, a tebi Mojte Karo misaona imenica :)
Velika je razlika izmedju pizde iz Mojte Kara i Kragujevca jebiga. Mada vam nije losa ona mala Milica, upoznah je. Onako, komanka , ali dobra jbt.