Prijava

a što s' ti sakata, sel sestro?

Će ti pošaljem na pevete, da ne smaram više ljude.

Увек Фејзе, а могли би сад у недељу, ако не буде ништа од фудбала? Аааа?

Ja sam izolovan od sveta, ne mogu da odem do paba pivo da popijem zbog ovog belog govneta!

dogovoricemo se do nedelje, posto od fudbala nema nista sto posto

Ja još ne vjerujem da se Vrbanja zaledila... ipak je to planinska rijeka, brza, ne kapiram, a ni ove hladnoće ne traju baš dugo.

Мени се од ладноће, да простите, издиго бетон испод врата од капије, моро сам да је прескачем не би ли из авлије авлије изашо.

Мени та Врбања изгледа ко неки поток, ние ни чудо што се заледила ...

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298667_10150279960652465_176839722464_6807352_1138962619_n.jpg ovo je isto mijesto kao ona druga slika sto sam okacio...nije baš velika ali vidiš da nije ni potokovde ti je dubina 2-3 m

Саосећам с људима који су скршили ноге и који су одсечени од света, ал' мени ово време до јаја. Први пут ове зиме видим снег који се задржава на тлу и не претвара се у блатњаво говно. Идем после да прошетам по истом. Жив гушт.

Једино ме брине што ми треба сто година да припремим храну, ослабела струја...

Мрзим снег у јебеном граду.

Људи колико ја волим снег... Сутра на фудбал, традиционално, један од лепших дана у години...

Not fair, oću i ja sneg! Ja sam najveći obožavalac nega ikada! U govnjivom Londonu danas bilo +2 u 14 h kad sam izašla. Sada je oko -3, vruće mi je, bukvalno :)

Како се суптилно 'жали' да је у Лондону. :)

Нападо на једно 50-60 центи код мене у граду. Сутра пјешака 7 км на планину да евакуишемо бабу, прокопамо јој пут, донесемо дрва и воде :)

Како се суптилно 'жали' да је у Лондону. :)

Увијек је она так'а :)

Bahata sam, šta ću :)
Ali Beograd ima dušu, za razliku od meni idalje nepoznatog grada u kojem ne poznajem nikoga. Šta bih dala da prošetam malo po snegu sa društvom u kraju sada, pa to je sramota.

Ali Beograd ima dušu, za razliku od meni idalje nepoznatog grada u kojem ne poznajem nikoga.

Ajde, Damice, upoznaćeš već nekog, pa ćete i da šetate zajedno, šta ti je. :)

Imam ja nekoga, ali trenutno nije tu. I za ove tri godine , zadovoljna sam. :)

Увијек је она так'а :)

Nije, ja samo ovde jebem, inače sam skromna duša!