Prijava

Хаха листам ове слике сад и видим оног батицу у маскирној јакни на фазон ратном коњу и реко сто посто је код нас, кад оно жека доле вилиџ оф Врапце, Сербиа..
иначе јако је напољу баш је јако.

Imam ja nekoga, ali trenutno nije tu. I za ove tri godine , zadovoljna sam. :)

I kukaš. Šta mi, druge duše da kažemo onda? Cccc :)

I kukaš.

Dezitcxe, shvatite, ja UVEK kukam! Sem na četu, tu jebem ;)

A kakve veze ima Sibir sa nama? Nama cim se oladi dupe oma Sibir tripovi, Aljaska, picklematerine, Kazahstan...

Jbte koja zimska idila. Sutra mi stižu motorne sanke i trkam se sa kompanijom do vrha Avale lolo

Dezitcxe, shvatite, ja UVEK kukam! Sem na četu, tu jebem ;)

Kako si ti opasna, Damice. :P

Kako si ti opasna, Damice. :P

Grrrrr, više nemam temperaturu, vraćam se regularnom životu :D

Идила, метар снега. Имам сутра вече рођендан луд, осамнаести неки, треба се пијан у кућу вратити, по овом јаду. Како ће кости да пуц, пуц, пуцају. лоло

Koji ste padavičari.

Кацте пичке, кад не мислиш да ћеш пасти никад нећеш пасти, кад пажљиво корачаш развалићеш се ко пичка :)

Идила, метар снега. Имам сутра вече рођендан луд, осамнаести неки, треба се пијан у кућу вратити, по овом јаду. Како ће кости да пуц, пуц, пуцају. лоло

isti slucaj, jos ovaj moj negde na beogradsskom putu, ni na nebu ni na zemlji...

Ладно вам, а? Видите Јапан! Увек су били испред нас!

Добродошли у ледено доба!

*обратити пажњу на квалитет путева и чишћења истих у некој вукојебини у Јапану.

http://www.mondo.rs/slike/vesti/002/328/v232851p0.jpg

To valjda Kanada, tako rekla Kristina danas :) Svakako, strašno!

brate, nije to čišćenje, nego ljudi imaju grijače ispod puta... ovo nama profesor pokazivao i tako ljudi imaju bruka puteva...

EDIT: u pitanju je Japan...

Mi kao da zime nikad nismo videli, bilo je i pre snega... Sad mi brat reče da sledeće nedelje ne idu u školu, na netu čitam da će možda i neki ispiti biti odloženi i pomereni... Izgleda da je zima sve iznenadila, al' kad će ako ne sad? :)

Ево како чисте! Друга ствар са оволиким снегом џаба грејачи, не могу они истопити 10 кубика снега по квадрату :Д Кењам, али не опасно! :Д Позови професора да му објасним! ЛОЛОЛО :Д

http://www.youtube.com/watch?v=jxtCntPsOGE&feature=player_embedded

FMN, što ne dođeš na ''Ko poslednji...''???

Izvinjavam se na spemu, brišem čim dotična vidi ovo...

Ауу, ови гарант имају подно грејање на путОвима.

brate, nema pičke da ovako očiste toliko puta, sporo je u pm, a i jbt kad grijači rade valjda se snijeg odam topi, ne uključuju ih tek kad naruka 2 metra, kako bi to ođe radili, jer ih iznenadi

а где оде та вода која се истопи? У овај снег поред? Нема теорије, то је огромна количина... Могуће да то постоји, ал не верујем да овде може да уради посао, ово су неки јебени сметови!