^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Blekc hole, neko te lajkuje daj proveri to :)

  2. Čita sa razumevanjem, vidiš da se polako penjem :). Hvala na informaciji, revnosni člane.

  3. Ma ok ne bi ja to ni primetio nego si mi komsija na listi najpopularnih...
    Nego mi zapade za oko sto si nakon jednog rifresa popio 5 komada(mozda sam izhaluciniro, verovatno :)
    Naravno vodim racuna o tvojim plusevima, skoro ko i o svojim :))

  4. Ne, Motiko, vodiš računa o svojim skoro kao o mojim :). A i da je lajk, sad ne radi vremenska pretraga i brisanje, tako da će provera morati da sačeka neko bolje vreme.

  5. :)) Tu informaciju nisi sme da pustis u etar!
    ...Nego idem sad nesto da obavim ... ima jedan super program zove IP c!#*&^ taman da proverim kako to funkcionise u praksi(kao do sad nisam ;))))

  6. Jebiga chelsea, meni za Novaka moju nisu ni objavili, kazu zabagovao sistem. Ako jos i ovde pocnemo da se nerviramo, mozemo ici u picku materinu..

  7. С обзиром на то да је обрисана Челзијева дефиниција дана , да ли ће нека друга дефиниција бити стављена на њено место? Питам то зато што је моја дефиниција била јуче друга после ње , односно била је прва скоро цео дан.Ево и дефке:

    Sveti Sava

  8. Neće, peki. Jbg, automatski se bira, tako da kad jednu ukokamo, druga ne dolazi na njeno mesto.

  9. То баш и није фер...ако ме је победио плагијат , онда сам ја заслужио дефку дана...

  10. Tako ispada. Jebiga, nije kriv Čelzi, on nije namerno plagirao, bila je jedna slična definicija, on to verovatno nije video. A opet, moderatori su zakasnili da izbrišu...

  11. @Meklijades: zasto bi se nervirali, njihova odluka o brisanju zasniva se na subjektivnom utisku plagijata koje uopste nije merodavno za ovaj slucaj, po tome ovde je pola definicija plagijat, ali znas onu kome zakon lezi u topuzu.. na kraju krajeva to ti je zivot.. pa nema razloga za tako nesto..

  12. Mogu ti reci da mi nikada ne bi palo na pamet da u search trazim tvoju definiciju. Ako i lici na plagijat, ja sam je prvi put procitao, nasmejala me je i dao sam plus. Uostalom nisam video da je neko u komentaru napisao da je plagijat, sto znaci da su je svi prvi put citali. Jebiga ovde se napise deset hiljada definicija mesecno, a koliko ih samo ima za tri godine. Ja predlazem da definiciju vratite, momak se potrudio.

  13. @Peki: 1.Odakle ti da je moja bila plagijat?
    2.Po cemu je tvoja zasluzila? Kad je isto plagijat koliko i moja. Link koji si postavio... sava je vec bio definisan...

  14. Твоја дефиниција је обрисана као плагијат.

    Нађи ми дефиницију о Сави на коју мислиш.

  15. http://vukajlija.com/dan-svetog-save/51724

    Мислиш на ову? Ако је моја дефиниција плагијат ове Џимијеве дефке онда нека је обришу , мада мислим да су много различитије.

  16. Није плагијат.

  17. Џими је рекао своје. :)

  18. OMFG, LOL, xD, ROFL, LMAO........XS

    "Твоја дефиниција је обрисана као плагијат." -ovime si pokazao eminentnu moc misljenja svojom glavom... Da ti napises definiciju o senfu i da ti obrisu pod nazivom "traktor je vec definisan", ti ces da kazes:"u, jbt. stvarno sta mi bi?"

    "Kad je isto plagijat koliko i moja"-

    ovime nisam prozivao tvoju definiciju da je plagijat vec sam skrenuo paznju da moja nije jer nema nikakvih dodirnih tacaka sa mojom...

    U redu je pobedili ste...

  19. Тебра , то да ли ја мислим својом главом то нема везе благе са овом темом , нити ме приватно знаш , нити си ме икад видо , чуо или причао са мном па да можеш да цениш да ли ја мислим својом главом.

    Прочитао сам твоју дефиницију и дефиницију коју је сурови предложио.Нису исте , али су веома сличне.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.