Prijava

Moze svako da prica o njemu sta oce ali on je za mene govnar i kraj price.

Nije isto kad Novak krade i kad Đelić krade. Mi Novaka ne finansiramo ni na koji način niti smo ikad, finansirala ga je njegova familija kojoj je sigurno odavno vratio. Tačno mi se jebe šta radi sa parama koje je lično zamiritao.

Али не, Изи не тролује.

To me veseli, zabrinuo sam se na momenat, ostatak priče me se vaistinu ne tiče.

Dobre su uspomene. Nista bolje od noci pred skidanje i prekomandu. Kako je lepo vratiti im za 3 meseca u jednom danu. Jos ja zapao zadnja generacija od 6 meseci. Gustere su otpustili posle 3 meseca zbog naredjenja Sutanovca za skracenje vojnog roka dzava je toliko ciganska da su nas pustili 28 februara da ne bi dobili tih 1421 (tolka bila plata) za mart, jebena drzava umesto da da ti da zasluzenu platu zadnjoj generaciji koja je brojala oko 2000 dusa ih uzme sebi u dzep, SVE CETE TO DECI NA LEKOVE DA DATE trolololololo.

Говедо, ако није тајна, у којој си ти партији? :)

A njegova druga jahta je bas pomogla gladnima.

Кења ми се од тих комуњарских фора. Шта те боле курци шта он или било ко други ко има милионе ради са својим кешом? Јел његова обавеза да даје сиромашнима? Јел треба да раздели све паре на равне части свима? Његова добра воља ако хоће да помогне, ако неће ником ништа. То колико ће неки посао бити плаћен зависи од понуде и потражње за истим као и од нивоа знања и вештина које су неопходне за обављање тог посла на врхунском нивоу. Врхунски ђубретар може да буде свако од нас (једини услов је да има руке и ноге) а врхунски инжењер, предузетник или спортиста само одабрани.

Говедо, ако није тајна, у којој си ти партији? :)

Kod jebenog Rasima Ljajića, ali ću po svemu sudeći da pređem u DSS, LDP ili u Dveri.

Тема је отишла у офтопик, Влајо, мод си, немој да подобијамо банове на крају. :)

Kod jebenog Rasima Ljajića, ali ću po svemu sudeći da pređem u DSS, LDP ili u Dveri.

Све је то иста багра, без увреде.

izzi, tema neminovno odlazi u offtopic posle ovoliko strana :) ...priačmo o vojsci, đokoviću i slilnom...

uglavnom, dosta je pametnih stvari i rečeno, ali normalno može i da se nastavi temu u skladu sa prvim postom.

Dakle: šta vas najviše nervira i šta najviše volite kod Srba?

Иде ми на курац ниво колективне затупљености и идиотизма. Иде ми на курац ниво летаргије и количина исеравања људи који ништа не раде по питању проблема о којима кукају.

Волим што сва та говна око нас дају прилике неким људима да заблистају јаче него што би могли у некој стерилној околини, оно, "у добру је лако добар бити, на муци се познају јунаци." Овде имаш већу шансу да стекнеш правог пријатеља него у Швајцарској или Америци, мислим.

Кења ми се од тих комуњарских фора. Шта те боле курци шта он или било ко други ко има милионе ради са својим кешом? Јел његова обавеза да даје сиромашнима? Јел треба да раздели све паре на равне части свима? Његова добра воља ако хоће да помогне, ако неће ником ништа. То колико ће неки посао бити плаћен зависи од понуде и потражње за истим као и од нивоа знања и вештина које су неопходне за обављање тог посла на врхунском нивоу. Врхунски ђубретар може да буде свако од нас (једини услов је да има руке и ноге) а врхунски инжењер, предузетник или спортиста само одабрани.

A zasto onda pominjes da daje pare siromasnima? Jebe mi se sta radi samo mi se kenja od onih koji ga vozdizu u sveca i kazu jao daje siromasnima. Eto juce sam ja dao 100 dinara klincu u prevozu mislim da smo procentualno isti humanitarci samo o meni niko ne govori. A svi koji drkaju na Novaka i uporedjuju ga sa majkom terezom klincu nisu dali nista (ne zalazim u pricu gde idu te pare al primio platu i reko meni nista ne znaci ionako bih ih propio). Previse prozivljavate zivot kroz njega. A ako upadnes u djubretare imas piva u svojoj tezini od mene. Jel znate da im je plata oko 50 000 (imaju 20 000 na ime povrede casti verovali ne verovali treba teska veza da se upadne). Dal ti bio inzenjer sportista preduzetnik ili nesto dzabe ti ako si kurac od coveka. A dajem priznanje svakom ko je u necemu vrhunski vise cenim vrhunskog djubretara od prosecnog preduzetnika. Ako mislis da bi mogao da budes vrhunski djubretar mislim da se varas i zajebaniji je posao nego sto mislis (u potpisu ne stoji vrhunski djubretar) i mislim da je to omalovazanje jedne prilicno velike grupe ljudi.

Nije isto kad Novak krade i kad Đelić krade. Mi Novaka ne finansiramo ni na koji način niti smo ikad, finansirala ga je njegova familija kojoj je sigurno odavno vratio. Tačno mi se jebe šta radi sa parama koje je lično zamiritao.

Sto ti smeta sto Delic krade? Ako ti smeta sto nista ne uradis povodom toga? Novak ne krade samo ne zeli da placa porez. Oni koji to rade u nasoj drzavi kradu. Znam Novakovu pricu i svaka cast na pocecima samo oni koji stignu na vrh brzo zaborave gde su poceli.

Нервира ме што смо паљевине на глупости, што не знамо научити ништа из прошлих грешака и што вечито мудрујемо без покрића....

А до јаја има пуно ствари....

Све је то иста багра, без увреде.

Normalno. Eto da ne bude offtopic. Dakle, o srpskim lokalnim političarima.
U svakoj stranci ili nvo na lokalu su iste pijanice i idioti kao u bilo kojoj drugoj, zajednička im je idologija navlačenja korsti na se. Isto, svi se znaju, pa tako iz svih tih nabrojanih stranaka imam dobrog ortaka, tako da mogu da prelećem kako oću.
Mislim da Srbi, ne znaju politiku jer 350-500 godina su se trudili da nauče da je država nešto tuđinski i begovski. Mi smo više ovce-narod, a ne vođe.

U svakoj stranci ili nvo na lokalu su iste pijanice i idioti kao u bilo kojoj drugoj, zajednička im je idologija navlačenja korsti na se. Isto, svi se znaju, pa tako iz svih tih nabrojanih stranaka imam dobrog ortaka, tako da mogu da prelećem kako oću.
Mislim da Srbi, ne znaju politiku jer 350-500 godina su se trudili da nauče da je država nešto tuđinski i begovski. Mi smo više ovce-narod, a ne vođe.

:аплауз:

Kod jebenog Rasima Ljajića, ali ću po svemu sudeći da pređem u DSS, LDP ili u Dveri.

E a kakav je Ljajic inace? Posto si vec u stranci verovatno znas vise nego ja kao laik sa strane (kao i za Palmu pitajte bilo koga mladjeg iz Jagodine nije tako dobar kao sto izgleda). Meni on jedini izgleda da nesto radi kakva je situacija inace?

Sta me nervira kod Srba? Sto niko ne uspeva da bude objektivan. Nije mi jasno zasto je javnost toliko pricala o Zarku Lausevicu koji realno jos lepo zivi i selektivni su oko ljudskih prava nije mi jasno kako niko ne govori o cinjenici da se protiv jednog naseg gradjanina vodi postupak optuzbe 9 godina?

Nervira me cinjenica da Natasa Kandic, Cedomir Jovanovic i Tomislav Nikolic slobodno setkaju okolo i cak imaju i pristalice. Ne verujem da sam ja jedini koji vidi gadafijevski scenario.

Sto ti smeta sto Delic krade? Ako ti smeta sto nista ne uradis povodom toga?

Smeta mi zato što Đelić, il tamo neki njegov pobratim ili direktno uzima naše pare ili koristi labave privredne zakone ove države da bi zakinuo indirektno opet nama. Jedino što mogu da smislim je da ga zadavim ali mi se ne robija državi za dobro te iste države. Osim toga bilo bi to otkidanje glave hidri, na mestu svakog kojeg smakneš izrastu tri nova praziluk-tajkuna, recimo da je zemljište pogodno za tu sortu.

Jebe mi se za Novaka, pare mu daju neki tamo adidasi i neke tamo zemlje za posao koji obavlja u tim zemljama a promociju mu rade njihove tv stanice. Ne vidim apsolutno nikakvog osnova da on išta plaća ovde. Ako napravi neki sportski centar ili otvori kafanu plaćaće kao i svi ostali.

se protiv jednog naseg gradjanina vodi postupak optuzbe 9 godina?

E stvarno, ma koliko Šešelj bio idiot, Hag je nehuman prema njemu, (p.s. a nervira me i srpska opsednutost njime.)

Kilervgmmm, šta ja znam, o lokalu mogu da ti raspredam dan i noć, Ljajića videh uživo, i steko sam utisak da je dobar lik, ali da je okružen budalama. Pazi, oni su napravili unutarstranačku anketu da li ići samostalno ili s kojom strankom (slobodan si bio da upišeš) u koaliciju. 70% ljudi je reklo Samostalno, a oni su onda sve to izokrenuli i pričali neke pičkinske fore kao šta zna narod, ovo ono. Prišljemčiće se oni DSu, a meni se DS ne gleda na vlasti, jer toliko godina (izuzmemo pauzu prve Koštuničine vlade) nisu ništa uradili osim belog šengena i skidanja plaćanja poreza na prvi stan. Ali nema ni ko da ih zameni.
Uglavnom, tu je u stranci i čuveni moj zemljak Jug Radivojević koji je od mog grada tražio milion dinara za neku predstavu i sad se sudi s njima...alo breee...Dakle, zaključak, Ljajić je dobar i realan (koliko to političar može biti), ali ovi glavni, tu mislim na još dvojicu zaduženih za logistiku i ostalo, mi nisu baš čisti.
I to me nervira, političar misli samo na iduće izbore, a državnik misli na buduće generacije. Mi Srbi nemamo državnike.

Vec smisljas scenario o tri nova tajkuna a nemas osnovane razloge za sumnju u nesto. Realno divim se ljudima koji su ubili Djindjica on je bio jedini politicar koji je imao cvrst stav o kosovu (ne da), kad su njega sklonili niko vise nema cvrst stav o kosovo nego ne damo vam, aj moze malo, aj moze jos malo, ma zadovoljicemo se time da i dalje svercujemo robu da 2 granicna prelaza pa na kraju rekli ljudi ma treba nam ni to. Upoznat sa cinjenicom da moze da robija zbog svojim interesa neko ih se ipak drzao do kraja svog plana. Saka ljudi se ipak digla protiv njega (ko i zasto istorija ce dokazati). Ne opravdavam ni cilj ni sredstvo ali se divim cinjenici da je to jedino sto je neko uradio u ovoj drzavi 10 godina unazad. Ne verujem da ce u udzbenicima istorije o periodu izmedju 2000 i 2011 (mozda se nesto dogodi ove godine) pisati vise od ubijem Djindjic, izgubljeno Kosovo a za korupciju sumnjam. I da Ana Kokic promenila frizuru.

Meni se svidja samo njegovo trolovanja, prve 2 godine smo ga gledali a onda je sudjenje prebaceno u nocni termin, prolupao je. Mislim da se moja opsednutost njime razlikuje od opsednusti mase (ideologija) ja ga vise gledam kao trola i coveka koji se drzi svojim principa (daleko od toga da se slazem sa ideologijom).

Meni Ljajic jedini deluje da nesto radi. Kad bi samo on stajao iza svoje stranke bilo bi dobro al izgleda da je istina da kad zenis devojku zenis i celu porodicu.

I da sta me jos nervira glavonje svih bioskopa su odgledale film Andjeline Zoli i slozile se da je djubre ali ce ga ipak pustiti u bioskope. Zivo me interesuje da li pored finansijskog postoji i drugi razlog.

Jebe mi se za Novaka, pare mu daju neki tamo adidasi i neke tamo zemlje za posao koji obavlja u tim zemljama a promociju mu rade njihove tv stanice. Ne vidim apsolutno nikakvog osnova da on išta plaća ovde. Ako napravi neki sportski centar ili otvori kafanu plaćaće kao i svi ostali.

Pa jebem li ga gradjanin je zemlje svuda pokazuje tri prsta i stalno vice Srbija. Mogao je da ode u bilo koju drugu drzavu (apsolutno bi me boleo kurac)u kojoj se placa porez. U Monte Karlu su sve truli bogatasi. Imaju defilbratore na svakom cosku (preterujem ali ih ima na nekih 200 metara). Sve su to govna koja nece da placaju porez. Preporucujem da odes tamo i vides o kakvom se sloju ljudi radi. Za mene je ma kako glupo zvucalo da uzme pasos Monte Karla i prestane da igra za Srbiju resenje. Zato se najvise divim Federeru, rodjen u Bazelu, placa tamo porez i sve.