Predlog: Tekst u definicijama

  1. И врати БОЛД И ИТАЛИК!

  2. Давид
    хахаах да, био је фазон е ја сам тео да вам направим нови сајт ви сте незахвални е сад баш нећу!

    upravo to. al neka, zasluzili smo lolo

  3. :)) није кајзен крив ми смо говна хаха

  4. Hoće li da bude nešto od ovog?

  5. За. И врати БОЛД И ИТАЛИК! Каизене?

    Tako je! I kad maturski pišeš i tako ta sranja, mora da ide džastifajd. A bold i italik znače ponekad.

  6. Било би готивно да врНе болд и италић, а за ово предложено у првом посту ме заболЕ патка. Мис'им, можда је чак и боље ово десно да ми не раширује ред без везе, па кад нову реченицу почнем после ентеровања у нови ред неће се ни приметити, што би могло да представља проблем.

  7. Било би готивно да врНе болд и италић, а за ово предложено у првом посту ме заболЕ патка

    Upravo tako, trebalo bi da se ručno napiše, npr ITALIC tekst CILATI .

  8. Влајкова идеја је баш добра реално.

  9. И врати БОЛД И ИТАЛИК!

    trebalo bi da se ručno napiše, npr ITALIC tekst CILATI

  10. Kako da udarim bold i italik za ovo?

    GAZDU BOLI KURAC

  11. Sasvim ok predlog, podržavam, mada nije nešto bez čega se ne može preživeti. Tako da svejedno, neće nam ništa faliti ako kazanu puca kara za to...

  12. definitivno ZA! i vrati bold i italic!

  13. Мада контам да се неће вратити никад, подржавам и џастифајд и болд и италик.

  14. Meni svejedno. Kajzene?

  15. Predlog: da se na definicije koje uđu u odabrane a za koje se naknadno sazna da su plagijati, pošto se one tada samo miču iz odabranih da im se i tekst promijeni, da stoji samo PLAGIJAT pošto se one ne brišu zbog bla bla bla.

    Naravno, predlog je podložan po predlozima a u cilju poboljšanja njega.

  16. Срећна Нова и некропостовање!

  17. da stoji samo PLAGIJAT pošto se one ne brišu zbog bla bla bla.

    Дио тог ''бла бла'' је као што знамо и чињеница да се одабрана зајеб дефиниција наједе лајкова, па ако је обришемо људи наилазе на мртав линк и фејс нас ставља на неку црну листу. Е сад, у вези с тим, што се истих тих људи тиче, колико им се не би свидјело да наиђу на мртав линк, исто толико им се не би свидјело да кад отворе тај линк тамо виде само: ''ПЛАГИЈАТ''. Поред тога, људи који су дотичну дефиницију ставили на свој зид, осјећали би се к'о ретарди и мислили би да их ту неко зајебава. Нека они спокојно шерују и даље читав текст (дефиницију), а вукајлијашка правда је задовољена у довољној мјери чистим мицањем са насловне. Нема друге, једном кад се зајеб направи, направљен је. Нема ту поправки.
    Укратко речено, фала на труду и предлогу, ал' ништа од тога...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.