Prijava

Селена начичу те у граду! (направите дупли да ми кажете одакле је)

Дупли налог као такав је сасвим ок појава чак и кад служи само и искључиво за трол ил подјебавање

neeekada daaavno, ovo je bila do jaja zajebancija, za sve ucesnike trola. sada su ti dupli toliko neinventivni i dosadni i izuzetno nekvalitetni trolovi da mi se od njih kenja. zapravo ne kenja mi se, samo smaraju...

apsolutno te podrzavam fejzicu, sve je to skroz okej.... al, ono, opusteno, msm kakve informacije moz da otkrije bilo ko o tebi, a i da otkrije, koga boli kurac, svi se manje vise znamo, nema razloga za paranoju....

u jbt, selena, pa zar si to ti?!?!

ok, fejse, pojava o kojoj pišeš je debilna, to stoji.
ali bilo bi dobro da malo konkretizuješ o kome se radi

Selena, Selena vrati se Selena, zar ne čuješ urlike tigrovaaa!!!!
Mene nervira i pretjerano insistiranje na diskreciji i nekoj kurčevoj mističnosti.

FEJZ KONKRETIZUJE!

selenijum je selena?! ko bi reko....

ok, fejse, pojava o kojoj pišeš je debilna, to stoji.
ali bilo bi dobro da malo konkretizuješ o kome se radi

Misli na ovog zmigota konkretno, ali i uopšte na ovakve duple.

selenijum je selena?! ko bi reko....

nači čim sam došla na vukajliju provalila sam nalog selenijum i ijekavicu, i odma sam znala ko je, ala sam mudrica!

Naći ću te preko IP-a sele, onda ti neće biti smešno.

Aukurac, saće moram mjenjam tajnu lokaciju...

Селена начичу те у граду! (направите дупли да ми кажете одакле је)

Ne govorite mu, ako Ružice znate!

Mene nervira i pretjerano insistiranje na diskreciji i nekoj kurčevoj mističnosti.

Jebo te, ja ljudima na četu govorim u kojoj zgradi živim, a napadnuta zbog lažnog fb naloga.
I opet aukurac.

мени смета нешто слично. наиме, већина са којом сам икад комуницирао овде ме зове "цоа", "ацо", "александре" и слично. смета ми. "александаркг" је мој ник, и хоћу да ме тако ословљавају, дакле са "александрекже". иначе се зовем Радмило, и из Тополе сам, само сам ставио ник "александаркг" јер је деловало јебачкије да имам тако кул име и да напоменем да сам из крагујевца, јер сви хвале тај наш крст чујем. е сад, кад сам спознао неке друге истине (међу тим и то да се овде не јебе), јако бих волео да променим име у "Радмило из Тополу", ал' немам пара за ктитора, јер онај Миле неће да исплати онај конпир што га је купијо јесенас.

u jbt, selena, pa zar si to ti?!?!

Htjedoh da se ne odam, al me dušmani naćeraše!

IJU! Sad mi znate ime!

a i pol.. mislio sam da si musko...isti problem imah i sa tetka drolom

Meni pojava ovakvih duplih ne smeta jer me niko ne poznaje odavde niti će iko ikad sa sajta da vidi moju ružnu facu uživotu tako da, pravda za duple koji vas razotkrivaju!

jer me niko ne poznaje odavde niti će iko ikad sa sajta da vidi moju ružnu facu uživotu

ma je li?

HAhahaha naziv teme kobedijo!

bas se setih da si resavao luli za egzit

i da će bome i ove godine da rješava; gajba otkida

stvarno nije u redu

A to je bilo na blic!
A vi što idete na sva okupljanja, što ste preplavljivali temu sa slikama sa svojim fotkama ne kontam šta vam onda smeta da vas neko zove imenom kad se poznajete i lično sa skoro celim sajtom
EDIT: Luli, računaj da je rešeno.

ЗМИГОТЕ ЗАШТО СИ ДЕЦХКО?

bas se setih da si resavao luli za egzit

Oh sweet god... :D