Prijava

stefi uvideo sam da je dvosmisleno..al si ti primetio da je trosmisleno
:( ja sam jebeni narkoman

Мени се учинило да "педерски дупли" представља неку педерску "сексуалну позу", па нисам хтео да читам уводни пост да се не саблазним. Сад кад је прешло на другу страну видим да се не ради о томе. Ако може неко да потврди да није реч о томе, па да прочитамо и ми саблажњиви. Захваљујем.

stefi uvideo sam da je dvosmisleno..al si ti primetio da je trosmisleno
:( ja sam jebeni narkoman

ju kako smo stosmisleni :)

šta je fejze što si se smorio?

Jer smo smakli s teme.

I ne pričamo o duplim nalozima.

Јел мали ел се ти викаш Слободан? олололо

ok, spemujemo, katastrofa, treba nas zapalit.

dobro, ja svejedno rekoh šta sam mislila, a vi ili navodite još primjera ili gledajte kako ćete dalje da razvijete temu

Нико те није терао да делиш приватне информације. Колко даш, толко те јебу. И да се јави змигот.

У праву си Радјарде, могу да те јебу, ал док не откријеш ко је, и онда га пребијеш ко пичкицу.

како ћемо да решимо онда мој проблем (или око имена, или око конпира, свеједно)? може ли кајзен да прискочи у помоћ (не за конпир, само да промени име, ололол) ?
ја верујем да кад би ми ник био "Радмило из Тополу" да би ми певете био претрпан порукама.

koliku bubu sam sad ubio

ne spemujte fejzu temu, nego kukajte!!

pezose, ne vidjeh tvoj edit prije. fala ti, brate, ko bratu rođenom.

Đe se kupuju dupli nalozi?

ZMIGOT E EDNOM REKO MOJE IME NA CETU! osjetio sam se kao u zoni sumraka! ukenj!

U pravu je Fejz, pederski je raditi to sa duplog. Meni ne smeta, svrbi me jajo baš ko će da zna kako se zovem i ostale gluposti. Ionako 99% ljudi odavde nikada neću, niti imam želju da upoznam.

elek podiže kuku i motiku protiv pederskih duplih