Prijava

А шта је фазон овога ? :)))

Радјард Куплунг

Нико те није терао да делиш приватне информације. Колко даш, толко те јебу. И да се јави змигот.

Ок је то, да се моје име зна, па маса њих ме зове по имену. Мени је само битно да знам ко је пошто је очигледно неко ко ме зна. А не овако

Ма то је педерлук и по, мислио сам да се подразумева. И мени свира ђока да ми неко сазна име и адресу, нек сврати, немам ништа против, само нек понесе штогод за пиће ил јело.

Meni je pederskije ono vukajlijašenje na FB- u sa vukajlijaškim nikovima umesto pravih imena.

Meni je pederskije ono vukajlijašenje na FB- u sa vukajlijaškim nikovima umesto pravih imena.

U da, sve sam ih pobriso, ostala mi mislim samo Storma, al nju poznajem. Tj pružijo sam joj ruku, dakle upoznali smo se

Fejze, je l' liči bar na šta? Pošto sam oduvek imao želju da je opletem.

StefanKostić
Sve je dobro dok neko ne spomene Viktora.

КАКО ТИ ЗНАСХ ЊЕГОВО ИМЕ, ДЕЦХКО?!

Fejze, meni je pederskije da te zovem po imenu, ili da ti još i tepam. Fejz i ajd zdrao.
Najžešće je kad bude neko viđanje vukajlijaša, pa se svi zovu po nikovima.

КАКО ТИ ЗНАСХ ЊЕГОВО ИМЕ, ДЕЦХКО?!

NE ŽELIŠ DA ZNAŠ, DECXACXE!

Najžešće je kad bude neko viđanje vukajlijaša, pa se svi zovu po nikovima.

Hahahaha, nubare :)

NE ŽELIŠ DA ZNAŠ, DECXACXE!

Масони?

Или сви заједно? Ват кајнд ов сорсри из дис?!

Дал стварно? Ја, као особа која управља налогом тренутно, нисам ословљавао људе њиховим личним именима али можда неко јесте. Него, није ми јасно, вама није проблем што неко то ради, што вас ословљава именом, него што не знате ко то ради? На чету? Где сви присутни могу да виде ваше име кад вас неко ослови и да вас захваљујући томе ослови и тај, кога не знате али... проблем је што вас ословљава именом неко за кога бисте знали ко је кад би вам рекао? А можда и не бисте, него бисте само знали како му се зове оригинални налог. Ово је тема о томе, да ли сам добро схватио?

Ја сам збуњен. Пун ми је пвт неких гована, 3 минута од отварања налога кренуло прељевање. Не контам кога толико боли курац дал га је јогурт или бурзум ословио, ако мислиш да је то неки твој ортак питај га лично, ако није, значи да је неки небитни ко зна твоје име јер си експонирао исувише. А увек постоји могућност да је Зезатор у питању. Не капирам.

JA SAM USTEBE ZMIGOTE!
razotkrivaj bagru!