Prijava

Jel se vratio Pazl moj Doti? Ajmo vjeceras malisa ko u stara dobra vremena da se bijemo sa zlikovcima.

https://www.twitch.tv/dota2ti

POCEO JE TI BRACO DRAGA

friendli remajnder:

brate ako vidis da igras protiv nekog inviz heroja kupi taj dast jebemu oca nemoj da trazis drugima da ti ga kupe kupi ga ti ko zna sa kakvim ajvanima igras jer brate vjeruj mi koliko god da kosta taj dust ako ti posle kupovanja istog killas a killaces sig nekoga brate isplatit ce se sig

Sig

Sutra igraju onaj nas i bosanac nzm koliko si upucen brt

evo igraju sad izgubise prvu ali jbg bice bolje ja cu bit prezadovoljan ako dodju do main stage-a

https://www.twitch.tv/dota2ti_4

http://oi65.tinypic.com/1gk75x.jpg

licno mislim da sam bio veliki retard zasto nisam rašova svaki game boots+bottle+blink+force staff

znaci brate pikas Harbingera nemoj da ga pikas 1 ili 2 pick pikaj ga od treceg pa nadalje kad god oces sig mada za najjace dejstvo ako moz 5 pick tada je znaci tvrdim najjaci heroj u igirici celoj beloj
znaci na mid si ako si protiv bilo kojeg mili heroja znaci ti si dobio taj lane sig ali sig uzimas 1 lvl prve i 1 lvl druge maksas trecu kad god se ovaj jadnik primakne da udari kripa ti ga fejznes sa prvom brate uzmes mu dusu kakav spell jebeni e sad nemoj da ga spamas mnogo dok ti treca ne bude lvl jaci znam ja da je to vazda 40% sansa ali jbg nemas ti toliki mana pool ono govedo od prve mnogo uzima mane tako da ono udaris ga 1 put ako vidis da je mali debilko udaris jos koji nema veze jedina 2 range heroja sa kojima sam ima problema su bili sniper sa shrapnelom njegovim mrznim i razor ciganin
ne ides da gankas ako ne vidis haste runu ako je i tad uzmes ono bas ako vidis da mozete da uzmete kill ako ne brate vrni se na lane i farmaj i samo farmaj zajebi sve ostalo znaci sig
ima sam bas nekih 3-4 partije kad sam ono single handedly dobio partiju brate skoro vazda ides prvo dagger kao major item mada ako vidis da oni imaju nesto da ti zajebu dagger idi lagano force staff prvo ali dagger bas ono je strasan dagger najvise zato brate sto mozes da em pobjegnes prejako kombinujuci drugu+dagger mozes da zapocnes tucu vrlo lagano isto blinkanjem agresivnim(mada to ne bi preporucio dok nemas force staff mada ako si siguran nezz ) posle ta dva itema znaci mozes da ides bilo sto ali bukvalno ako vidis da su ovi mamlazi tvoji mnogo nafidali ove brate starsan je linken plus bkb to je ono da si skoro pa sasvim siguran da te u fight ne mogu ubit ono bez da te nekako snadju 5 heroja mada i rašovanje posle ovih core itema na hex nije uopste losa ideja ali tu bas moras da se pazis i preporucio bi par game-ova da igras ono sa ovim deffensive itemima prvo pa onda da ides na hex i ta cuda

strasan heroj nadam se da ga icetoad nece nerfovat mada i da ga nerfuje ova kombinaciaj ce uvek biti jaka mozda ne ako udare na ova dva itema mada to tesko jako sig

banjo i dalje igra i dalje najjaci igrac u cg sig

Nerfuju ga vec 5 peceva u nazad a i dalje izuva.

Koliki MMR ima banjo?

slabo jako kalibrira je njoba na 2 ipo i tu je prestao da igra ranked sada igra sa drugarima samo planira da se penje kada bude imao malo vise skilla jer jbg dota 2 je ovo

banjo najjaci igrac sig

где сад игра лиззард?

Elements.

Mada mislim da se vise okrenuo strimovanju.

па добро он је већ годинама мало нагињао ка стриму. с ким игра још?

Random neki srbin, hrvat, poljak i rus. Kao vic neki xd

Koji ovo stat sajt?

ne znam kakav je merak silovati jednog heroja beskonacno.

pa zato i niste najjaci igrac u CG sig

https://www.dotabuff.com/matches/3442381674

braco moj draga najmilija kakav sam game imao prije nekoliko

brate axe i magina zajedno i ovaj axe ima 4k mmr magina 3k i ono ja u pocetak pomislio barem ce znat sto da rade ali kakvi ukupno oni zajedno preko 40 smrti

ali tu je banjo tu je OD jebeni i nije sto sam ja bog sa njim nego brate sto je taj heroj nenormalan i svakome bi preporucio da ga spama jer vjerujem da je milo svakome da pobijedi

2 sata paklenog igranja i banjo izlazi kao pobjednik

banjo ostaje najjaci igrac u cg sig

људи који форсирају једног хероја су идиоти и не могу бити најјачи играчи сиг. осим евентуално бања, али иначе...

мишу, визуелно изгледа ко кункка можда.

Šuška se da izlazi Dota 3 ovih dana, sad kolko ima istine...