Prijava

e jebalo majku ovaj obrnu dotu sa jednim zetonom sig

ne brate sig nisam

gledaj bohore šta uradi ovaj na 0:46, ubi trojicu jednim udarcem

Kaze Bohor: ''Ovo isto ko hedsot u kanterima'' xd

Pazle, igraš li?

Kako ovaj sajt dotabuff funkcioniše pokazuje mi podatke samo pre reborn update-a?

https://www.dotabuff.com/players/152788244 vratija se Banje

i dalje nije prime Banjo ali polako vracemo skill

kakva partija prije sat vremena

ja mortredica protiv mene na mid OD bijemo se bas fino dolazi njegova CM ja je ubijam lomim joj kosti sve fino medjutim OD kupuje stick i kako ga ja gadjem prvom on puni li puni chargove ja avetinja opalih mu krit i blinkah se na njega coek me izpalapuca opasno i tu nastaju moje muke sastavlja brzi force staff i ubija me jos jedanput onda dolazi moj Jakiro i ubijamo njega ali zato mene i Jakira ubijaju pajtasi njegovi ja tu obrcem novi list farm only idemo prvo battlefury pa dezolator pa bkb pa nulifier
na kraju ultra kill tukao sam ih jaukali su majku su proklinjali
OD se morao cuvati jako medjutim ja sam ceka
moram priznat da nista ne bi bilo moguce bez Axe-a u nas tim koji je fino targetova OD-a isto
na kraju ipak Banjo ubija i lomi
https://www.dotabuff.com/matches/3838123296

A viđe CM što je MKB krenula slagat znaš li ti koliko je to u BBovima i wardovima gg ez

jel realno da niko ne komentarise ovaj TI e propalo se stvarno

samo cu rec Spektra druze Spektra najjaci carry ikad sig ovi vode 14k networth ali ovamo Spektra druze i to bez radijansa sto sam mislio da je bogohuljenje ali eo Spektra bez radiajnsa kida i lomi nevjera zivota mi

AJMO LGD AJMO KINEZI AKO IMA BOGA A NEMA GA PAS MU SE MESA NAPOTEZA

Pobijedi OG moje kineze u finale e pa lijepo
pi rak vas razio tih 11 milona vam presjelo

Šta ovaj vrti ovo magare u krug

Hahahahha i ja se pitam

To se on napravio na magare

U ponedeljak izlazi patch poigrajmo

Ja sam na steamu pod nadimkom PROYASUO55 ako neko hoće može me doda, mada ja sam više iskusan LOL igrač mada mogo bi da oprobam i DOTU da igram takođe.

Lich potcenjen heroj

jebeni MK druze trenutno omiljeni heroj sig ali sig brate kako je ono prelud heroj ostroga mi kako su ga fino bafovali pa ono je presmijesno

na mid lagano sa njim pustite druge lejnove i nikako sastavljanje nekih farm itema tipa BF to je za picke sig