Prijava

dobi sad navi secret 2-1 pa sto je ovo dje zivimo

brate dotasi su govna sig ja evo igram ovu giricu oko 10 godina uzela mi je zivot od 2012 do 2016 sam igra na omg-stats ruski server tamo sam zivot izgubio to me je kostalo sigurno 10 godina sad bih ima sig 31 ili 32 da nisam igra tamo

momci ako ocete da igrate dotu ja vas molim da je pocnete igrat sa drugarima divnim nemojte sami pocinjat ako pocnes sam pa ti dodje rus aj ok je ali pocnes sam a dodje turak ili nedajalahu francuz najeba si druze a najeba si bas sig

ma te turnire sto nisu mejdzori niko ne uzima za ozbiljno...

Igram ujutro druže

Živ li je Sing Sing?

Ziv. Strimuje samo, ne igra nigde..

ajde da se igramo dote momcine

ne znam igram malo wow-a slab sam sa dotom u zadnje vrijeme jebo me pas najjaca bomba ali sig

igra mi drug sa Linom i brate baca drugu i ono ima onu ogavnu cast animaciju i brate ovi ga ubijaju a htio je da baci stan i on veli sto je ovo banjo sto joj ovako kasni cast brate ja evo sig 3 dana umirem jebeni kasni cast KASNI CAST moze li jace smije li jace majko sveta

kasni cast kasni cast
zeljan kritovanjaa
slejerica jedna u majke

Banjo kakvo ti je misljenje o turbo modu?

a dobro slicno em modu na warcraft dotu samo malo jace imba nego prije pikaj nekog lejtasa opasnog i win

za ove retarde sto ne misle da je dota najjaca igra ikad radjena bas ono ikad moze turbo dobar je za njih za ove ostale je los i to je to

ne znam sta je turbo mod u doti ali ako je ubrzana igra tj manji cd i sve... to odavno postoji u lolu i zove se urf.

dota govno xD

za ove retarde sto ne misle da je dota najjaca igra ikad radjena bas ono ikad moze turbo dobar je za njih za ove ostale je los i to je to

Amin
Da
Turbo gej

brate nisam taka dotu 9 dana ne mogu druze igram smite znaci brat mi igra smite od 2014 ili malo jace nezz i coek ima samo 2 godlajka (streak od 13 killova) brate igram igricu tipa 3 mjeseca imam 4 znaci ta igrica svaki retard moze da je iggra ja kad je igram istulim mozak brate bas se osjecam ono retardno i ubijam ljude preporucio bi svakome da proba ako oce da se osjeca glupo ali dobro ne mogu brate jes da je igram da bi jeba brata ali dota me smorila sad jako isto nezz sto bi reka ako banujem maginu ovi odma instapick meduzu a naravno ja igram brate u ono ludilo dje ne umijemo bas da counter nekog heroja iako sam ja stvarno ali stvarno bog igrice ipak izgleda nisam neki prejaki bog vec samo obicni jer ne mogu pobijedit to a i jos jedan je problem sto necu da igram nista bez carry jer znam ako dopustim nekome da igra taj role kukala nam se majka majcina sig brate sig https://www.dotabuff.com/players/152788244 eo mi ga buff igra sam sa morplingom preporucio bi svakome da ga pika jer je to laning stage ludak jes da mu ulti kurca ne valja ali ono mijenjanje atributa ne treba manu znaci to je tako gg to je tako dobro

fala dobri ljudi
ice froze vrati mi neku doticu bez srajnova sig

Jel ima ovde na vukajliji neki Arlovski sto igra dotu? Neko ko se tako potpisuje mi je jebao sve zivo na mikrofon pre neki dan, ja igrao sa Rikijem. Bosanski naglasak imao. Javi se druye

ja sam sta hoces majmune ruzni

Aj neki parti napravimo jebemu misa