Prijava

Ладно је неко рекао ''за Чеду''.

Никад не бих глас дао наркоману, за којег лично знам где се пуцао, кад се пуцао и колико се пуцао.

за којег лично знам где се пуцао, кад се пуцао и колико се пуцао.

Obrati se medijima, možda ti daju pare da im ispričaš...

Никад не бих глас дао наркоману, за којег лично знам где се пуцао, кад се пуцао и колико се пуцао.

Tačno.

DAJMO GLASOVE ONIMA ZA KOJE NE ZNAMO GDE SE PUCAJU!

necu da glasam, posto dugo vec ne zivim u srbiji i svako soljenje pameti od mene, sa strane, bi bilo licemerno i glupo.

sa druge strane i ne bi znao za koga vredi glasati...

Маријан Ристичевић.

necu da glasam, posto dugo vec ne zivim u srbiji i svako soljenje pameti od mene, sa strane, bi bilo licemerno i glupo.

Ovo je je jedan od najzrelijih stavova koje sam čula u vezi sa "vanjskim" glasanjem. Plus to što prvi put da ga čujem od nekoga ko je zapravo vani.

Obrati se medijima, možda ti daju pare da im ispričaš...

Знају та говна све, него што немају муда да кажу.
То ти је исто као кад се исповедаш, само много другачије и није нимало слично.

Buksno, jel stvarno mislis da ce Toma ista uraditi?

Ладно људи разматрају Двери као реалну опцију. Јеботе Србијо где си ти дошла...

Buksno, jel stvarno mislis da ce Toma ista uraditi?

Ма де ће да уради. Он би волео да никад не постане председник. Њему одговара улога опозиције. И надам се да ће да победи само да би народ који га диже у небеса стварно видео да је то исто говно као и сва остала говна која су икад водила ову усрану Србију.

Л0Л
Ладно људи разматрају Двери као реалну опцију. Јеботе Србијо где си ти дошла...

A za koga ces ti da glasas?

HAHAHAHHAHAHA Dveri boktejebo!

Dećko, svačija kampanja se zasniva na "realnim" planovima za politički i ekonomski oporavak. Svašta njima svima piše u statutima i programima. Zašto bi Dverima vjerovao, a Tomi ne? Toma čak i glađu štrajkovao!

Bojkotujte izbore.

Тома је јео стиропор Кизо, зар се не сећаш? То је још горе него штрајк глађу.

Не играј се сТомом.

A za koga ces ti da glasas?

Ја, фала ћалетовим мудима која ме нису раније послала у свет, нисам пунолетан тако да не гласам. Чекам следеће изборе, каћу имат' право гласа, и надам се бољој понуди...

Bojkotujte izbore.

Ovo je najpametniji izbor jer nema sa koga da se glasa svi su ista govna

Toma je aktivista pravi. On sam može da okupira Vol Strit ako oće. Ali neće, jer više voli pomoći Srbiji no Americi.

Ili još bolje, odeš na glasačko mjesto i svršiš na svog kandidata.

Zašto ne odete na izbore, nacrtate kurčinu preko papira, smotate ga i ubacite u kutiju??

Тома може да убеди Русију да подржи бомбардовање Сирије!

Ja ću glasati kad naprave stranku ekološki osvešćenih četnika.